Partner serwisu

Późną wiosną ruszy nowa trasa z Gdańska do Turcji

Redakcja/inf. pras. 10.01.2021

Późną wiosną ruszy nowa trasa z Gdańska do Turcji
fot. Piotr Bożyk
Od czerwca będzie można polecieć na Riwierę Turecką samolotami linii czarterowej Corendon – poinformował Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy w oficjalnym komunikacie.
Corendon Airlines będą operować na trasie Gdańsk - Antalya od 2 czerwca do 13 października 2021 roku. Na stronie internetowej przewoźnika można już kupować bilety na indywidualne wakacyjne podróże do Turcji.

Corendon Airlines to turecka czarterowa linia lotnicza z siedzibą w Antalyi. Głównym węzłem jest port lotniczy Antalya. Linia istnieje od 2004 roku. W swojej flocie posiada czternaście boeingów 737, mogących zabrać na pokład ponad 180 pasażerów.

Antalya to jeden z najważniejszych kurortów Riwiery Tureckiej. To także baza wypadowa do takich miejsc jak Alanya, Bodrum czy Side. 

Zimą bieżącego roku przewoźnik z Azji Mniejszej obsługuje już rejsy na trasach Warszawa – Antalya i Katowice – Antalya, realizowanych w każdą sobotę do 3 kwietnia. Ponadto w każdy czwartek i niedzielę do 28 marca linia lotnicza z południa Europy lata z Warszawy do egipskiej Hurghady. – Wzmożone zapytania w kwestii przywrócenia połączeń między Polską a Turcją od naszych klientów umacniają nas w tym, że operacja zimowa ma sens, a nic bardziej nie dodaje nam skrzydeł jak zadowoleni klienci – podkreślił Yildiray Karaer, prezes zarządu Corendon Airlines. 

 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony