Partner serwisu

Lalona Air stawiają na podróże służbowe i biznesowe. Gdańsk i Kraków na liście miejsc docelowych

Rafał Dybiński 13.09.2021

Lalona Air stawiają na podróże służbowe i biznesowe. Gdańsk i Kraków na liście miejsc docelowych
fot. Lalona Air
Linie lotnicze Lalona Air zainaugurują rejsy pasażerskie w styczniu 2022 roku. Niemiecki startup pojawi się w portach w Gdańsku oraz Krakowie - donosi serwis "Airways Magazine".
Przewoźnik z Duesseldorfu planuje skupić się jedynie na podróżach biznesowych i służbowych. Swoją działalność rozpocznie z jedynym turbośmigłowym samolotem ATR 72-500, który będzie mógł pomieścić na pokładzie 60 pasażerów.

Oprócz Gdańska i Krakowa na liście przyszłych miejsc docelowych Lalona Air znalazly się również Budapeszt, Genewa, Lubeka, Turyn i Wenecja. Pierwsze rejsy biznesowo/służbowe zaplanowano jednak z Duesseldorfu do Friedrichshafen, a także do austriackiego Klagenfurftu. Później turbośmigłowy ATR 72-500 w charakterystycznym zielonym malowaniu dolecą do szwedzkiego Goeteborga.

Lalona Air zaoferują swoim podróżnym jeszcze dodatkowe usługi w postacji dedykowanego transportu na odległość 100 km od lotniska oraz dostęp do saloników biznesowych i catering na pokładzie. Sprzedaż biletów rozpocznie się na początku jesieni, a konkretniej od 1 października bieżącego roku.

- Pragniemy wyznaczyć nowy sposób podróżowania biznesowego w Niemczech. Będziemy liniami lotniczymi dla bezkompromisowych klientów - Marvin Augustiniak, założyciel i dyrektor generalny Lalona Air.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony