Partner serwisu

Lotnisko Chopina: Kolejne „Szybkie Przejście” i nowy salon biznesowy

Redakcja/inf. pras. 01.08.2022

Lotnisko Chopina: Kolejne „Szybkie Przejście” i nowy salon biznesowy
fot. Welcome Airport Services/Facebook
Z myślą o podróżnych, którzy cenią swój czas lub przybyli na lotnisko później niż planowali, Lotnisko Chopina otworzyło dodatkowe Szybkie Przejście - Fast Track.
Usługa umożliwia szybkie i komfortowe podejście do strefy kontroli bezpieczeństwa i ominięcie kolejki, która może tworzyć się w momentach szczytowego ruchu.

Szybkie Przejścia – Fast Track zapewniające sprawne przejście kontroli bezpieczeństwa, działają aktualnie w strefie AB oraz w strefie E terminalu Lotniska Chopina. Koszt usługi to 30 złotych. Dzieci do lat 13 podróżujące z opiekunem, który korzysta z Szybkiego Przejścia, przechodzą bezpłatnie. Kod uprawniający do przejścia można kupić w kiosku samoobsługowym, u mobilnych doradców lub w Biurze Rzeczy Znalezionych.

Od 1 sierpnia do dyspozycji pasażerów udostępniony został także salon biznesowy Fantazja. Zlokalizowany w okolicach gate 34/35, zachwyca  przestrzenią i aranżacją pełną zieleni. W Fantazji, z dala od zgiełku lotniskowego, można się wyciszyć i skorzystać w pełni ze wszystkich lotniskowych udogodnień – WiFi lub komputerów stacjonarnych, baru z napojami alkoholowymi lub bezalkoholowymi, strefy relaksu
czy prysznicy.

Salon otwarty jest w godzinach 5:00-20:00 i dostępny jest dla pasażerów klasy biznes lub posiadających karty lojalnościowe następujących przewoźników: KLM, Air France (Elite Plus), Scandinavian Airlines, Turkish Airlines (Star Alliance Gold), Finnair, Qatar Airways, British Airways (Emerald, Sapphire oraz Ruby Finnair), El Al lub na zaproszenie linii Emirates, Qatar Airways i Fly Dubai oraz wybranych biur podróży.

Wejście do salonu można również wykupić na miejscu w recepcji za 150 PLN lub wraz z usługą Szybkie Przejście Fast Track za 160 PLN w ramach kuponu Business Pass.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony