Partner serwisu

KLM uruchomią od grudnia rejsy do Las Vegas i Miami

inf. pras 27.09.2021

KLM uruchomią od grudnia rejsy do Las Vegas i Miami
fot. KLM/Instagram
Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM podjęły decyzję o dodatkowych lotach do miast w Stanach Zjednoczonych. Przewoźnik z Europy Zachodniej uruchomi od 7 grudnia 2021 roku bezpośrednie trasy z Amsterdamu do Las Vegas i Miami. To efekt ogłoszonego złagodzenia przepisów wjazdowych do USA.
Aktualnie KLM utrzymują połączenia do ośmiu miast na terenie Stanów Zjednoczonych: Atlanty, Chicago, Houston, Nowego Jorku (JFK), Minneapolis, Los Angeles, San Francisco, Waszyngtonu oraz do Detroit i Bostonu w code-share z Delta Air Lines.

Władze USA ogłosiły niedawno, że od początku listopada 2021 roku zezwolą na wjazd wszystkim w pełni zaszczepionym podróżnym z krajów Unii Europejskiej oraz z Wielkiej Brytanii. W konsekwencji rząd holenderski podjął decyzję o wycofaniu wcześniej obowiązujących przepisów dotyczących kwarantanny dla zaszczepionych podróżnych przylatujących ze Stanów Zjednoczonych. Wcześniej ze względu na te przepisy, KLM był zmuszony do anulacji lotów.

Złagodzenie ograniczeń przyspieszyło decyzję przewoźnika o rozpoczęciu połączeń do Las Vegas i Miami od 7 grudnia 2021 roku. Pasażerowie KLM z biletami na podróż do wspomnianych miast mogą kontaktować się z liniami w celu bezpłatnej zmiany rezerwacji na bezpośrednie loty (przez Amsterdam). Oferta lotów do Las Vegas i Miami będzie wyglądać następująco:Ponadto, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, oprócz Las Vegas i Miami, zimowa oferta KLM wzbogaci się o takie kierunki jak: Cancun (Meksyk), Port of Spain (Trynidad i Tobago), Bridgetown (Barbados) i Mombasa (Kenia). Odbudowa globalnej siatki połączeń jest bardzo ważnym elementem strategii KLM, który odgrywa kluczową rolę w wychodzeniu z kryzysu spowodowanego przez Covid-19. Od początku pandemii holenderskie linie starały się utrzymać jak najwięcej tras, umożliwiając klientom odbywanie niezbędnych podróży oraz transport towarów (w tym szczepionek i środków medycznych). Obrana taktyka sprawdziła się podczas pandemii, a teraz, wraz ze znoszeniem obostrzeń wjazdowych przez kolejne kraje, przewoźnik może bezzwłocznie reagować zwiększeniem oferowania na poszczególnych trasach.

Aktualnie KLM utrzymują połączenia do ośmiu miast na terenie Stanów Zjednoczonych: Atlanty, Chicago, Houston, Nowego Jorku, Los Angeles, San Francisco, Waszyngtonu oraz do Detroit i Bostonu w code-share z Delta Airlines. Przewoźnik z Holandii zapowiedziała też, że będzie nadal zabiegać o większą spójność polityki dotyczącej ograniczeń podróży. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony