Partner serwisu

KLM powraca do Kanady. Rejsy do pięciu miast z Amsterdamu

inf. pras 09.09.2021

KLM powraca do Kanady. Rejsy do pięciu miast z Amsterdamu
fot. KLM
Od 7 września bieżącego roku linie lotnicze KLM wzmocniły swoją ofertę rejsów do Kanady. Klienci narodowego przewoźnika Holandii mają do dyspozycji codzienne połączenie z portu w Amsterdamie (Schiphol) do Toronto i Calgary. KLM oferuje także rejsy do Vancouver i Montrealu, które są dostępne cztery razy w tygodniu, a także do Edmonton. Trasa do stolicy prowincji Alberta z międzylądowaniem w Calgary jest realizowana dwa razy tygodniowo.
Dzięki współpracy KLM z kanadyjskimi liniami WestJet, klienci narodowego przewoźnika Holandii mogą korzystać dodatkowo z rozległej siatki połączeń na terenie Kanady. Podróżni wjeżdżający do Kanady nie muszą poddawać się już kwarantannie, pod warunkiem pełnego zaszczepienia oraz uzyskania negatywnego wyniku testu PCR, wykonanego do 72 godzin przed wylotem.

Globalna siatka połączeń jest bardzo istotnym elementem strategii KLM, który odgrywa dużą rolę w wychodzeniu z kryzysu wywołanego wirusem COVID-19. Holenderski przewoźnik od początku pandemii starał się utrzymać jak najwięcej tras, umożliwiając klientom odbywanie niezbędnych podróży oraz transport towarów, w tym szczepionek i środków medycznych. Obrana strategia sprawdza się. Wraz ze znoszeniem obostrzeń wjazdowych, KLM reagują zwiększeniem oferowania na poszczególnych trasach.

Po decyzji kanadyjskich władz o zniesieniu wielu obostrzeń wjazdowych, od 7 września 2021 roku KLM zwiększyły częstotliwość lotów między Amsterdamem a Kanadą. Klienci narodowego przewoźnika Holandii mają do dyspozycji połączenia (przez Amsterdam) do pięciu kanadyjskich miast.– Cieszymy się, że rząd kanadyjski daje przykład innym, umożliwiając ponowne podróże pasażerom, którzy się zaszczepili. Dzięki decyzji o złagodzeniu restrykcji możemy znowu robić to, w czym jesteśmy najlepsi: łączyć ludzi i zapewniać im niezapomniane przeżycia. Nasi klienci mogą spotykać się z rodziną, zwiedzać i odbywać podróże służbowe. Możliwość ponownego oferowania lotów do wielu miast Kanady jest kolejnym krokiem milowym na drodze odbudowy naszej oferty po pandemii. Mamy nadzieję, że również wkrótce zostaną zniesione restrykcje w podróżach do Stanów Zjednoczonych – powiedział Pieter Elbers, prezes KLM.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony