Partner serwisu

Kiedy pasażerowie powrócą do latania?

TOR Konferencje 07.08.2020

Kiedy pasażerowie powrócą do latania?
fot. unsplash
W czasie pandemii liczba pasażerów wielu linii lotniczych na świecie spadła niemal do zera. Choć loty zostały już wznowione, to ich liczba wciąż nie jest duża w porównaniu do sytuacji z początku roku. Ma to związek z ograniczonym popytem na podróże.
Debata „Jak ponownie przekonać pasażerów do podróży lotniczych?” będzie jedną z kluczowych dyskusji, które przeprowadzone zostaną w ramach III Kongresu Rynku Lotniczego, który odbędzie się 18 września w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wśród omawianych tematów pojawią się m.in.: przyszłość turystyki lotniczej, perspektywa dla lotów biznesowych w dobie telespotkań czy obostrzenia sanitarne a passenger experience.

Kongres Rynku Lotniczego stanowi rozwinięcie Forum Lotniczego, które organizowane było od 2015 roku i które stanowiło jedyną tej skali płaszczyznę do dyskusji między instytucjami rządowymi, organizacjami i podmiotami gospodarczymi na temat najważniejszych kwestii mających miejsce na rynku lotniczym w Polsce i za granicą. Tegorocznej edycji, oprócz spotkania w formule tradycyjnej (przy ograniczonej liczbie osób na sali i zachowaniu wszelkich obostrzeń), towarzyszyć będzie także transmisja na żywo za pośrednictwem portalu Rynek-Lotniczy.pl.

Program i możliwości rejestracji na stronie kongresrynkulotniczego.pl

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony