Partner serwisu

JetBlue stawiają mocniej na Connecticut. Dwie nowe trasy do Kalifornii

Rafał Dybiński 27.09.2020

JetBlue stawiają mocniej na Connecticut. Dwie nowe trasy do Kalifornii
fot. JetBlue
Linie lotnicze JetBlue rozszerzą swoje usługi z Hartford - poinformowano w oficjalnym komunikacie. Ośrodek ze stanu Connecticut zyska bezpośrednie połączenia do Los Angeles i San Francisco w Kalifornii, a także do Las Vegas w Newadzie oraz Cancun w Meksyku.
Nowe trasy z Bradley International Airport sprawią, że przewoźnik z Nowego Jorku będzie największym, wśród obsługujących Hartford. Władze Connecticut złagodziły w minionym tygodniu restrykcje, umożliwiając wszystkim podróżnym odwiedzającym lub powracającym do stanu przedstawienie negatywnego wyniku testu na obecność wirusa COVID-19 w ciągu 72 godzin przed lub po przylocie. To pozwoli uniknąć wszystkim dwutygodniowej kwarantanny.- Jednym z największych atutów Connecticut jest międzynarodowe lotnisko położone tak blisko wielu naszych społeczności i pracodawców. Umocnienie partnerstwa z JetBlue po raz kolejny pokazuje, jak ważny jest port Bradley dla naszej teraźniejszości i naszej przyszłości. Więcej tras i silne międzynarodowe lotnisko to klucz do sukcesu Connecticut - przyznał gubernator Ned Lamont.

- Cieszymy się, że możemy uruchomić nowe trasy z Hartford. Jesteśmy dumni, że możemy odegrać swoją rolę we wspieraniu planu naprawy gospodarczej gubernatora Lamonta. Dostrzegamy duży i długoterminowy potencjał dla naszych linii lotniczych w stanie Connecticut, ponieważ staje się on coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do życia i pracy - podkreślił Scott Laurence, dyrektor ds. przychodów i planowania przewoźnika z Nowego Jorku.

- Jesteśmy podekscytowani, że JetBlue wzmacnia swoją obecność i sieć tras na lotnisku Bradley dzięki uruchomieniu czterech nowych destynacji. JetBlue jest dla nas ważnym partnerem i cieszymy się, że te linie lotnicze dostrzegają potencjał rynku w Bradley Airport. Jesteśmy przekonani, że nasze partnerstwo przyniesie znaczne korzyści podróżnym w Connecticut - dodał Kevin Dillon, dyrektor wykonawczy portu w Hartford.

Pierwszy rejs do Cancun zaplanowano 19 listopada. Niespełna miesiąc później, bowiem 18 grudnia, wystartują trasy do Las Vegas, Los Angeles i San Francisco.

JetBlue to amerykańskie tanie linie lotnicze z główną siedzibą w Nowym Jorku. Szósty pod względem wielkości przewoźnik Stanów Zjednoczonych obsługuje głównie połączenia krajowe, a także niewielką liczbę do Meksyku na Karaiby oraz Ameryki Południowej. Głównym hubem jest port lotniczy Nowy Jork-JFK. Flota z dominującym modelem Airbusa A320-200 składa się z 264 maszyn, które obsługiwały przed wybuchem pandemii 100 kierunków. Firma zatrudniała jeszcze w ubiegłym roku ponad 20 tys. pracowników.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony