Partner serwisu

JetBlue będą najsilniejsze w stolicy Connecticut. Nowa trasa do Miami

Rafał Dybiński 20.03.2021

JetBlue będą najsilniejsze w stolicy Connecticut. Nowa trasa do Miami
Fot. dfwairport
JetBlue Airways rozpoczną od 24 czerwca codzienne loty między Hartford a Miami. To będzie już jedenasta destynacja przewoźnika z Nowego Jorku obsługiwana ze stolicy stanu Connecticut. Rejsy będą obsługiwane airbusem A320.
Żadne inne linie lotnicze nie mają aktualnie tak bogatej oferty z Hartford, jak właśnie JetBlue Airways. – To jest nasz znak rozpoznawczy od ponad 20 lat i źródło sukcesu. Cieszymy się, że możemy przyciągać nowych klientów z południowej Florydy i północno-wschodniej części kraju, a także rozwijać się w obu regionach – podkreślił Scott Laurence, szef działu przychodów i planowania JetBlue Airways.

Przewoźnik z Nowego Jorku niedawno, bowiem pod koniec ubiegłego roku, zdecydował się również uruchomić ze stolicy Connecticut trasy do Cancun, Las Vegas, Los Angeles i San Francisco.

– Port lotniczy w Hartford jest ważnym atutem naszego stanu. To wygodna opcja podróży dla rodzin i ludzi biznesu. Nowa trasa JetBlue Airways zbuduje jeszcze większe zaufanie do naszych mieszkańców i gospodarki regionu – dodał Ned Lamont, gubernator Connecticut.

– JetBlue Airways są już jednymi z najbardziej aktywnych linii lotniczych w naszym porcie. Ich obecność będzie jeszcze silniejsza po dodaniu połączenia z Hartford. Nie możemy się już doczekać tych pierwszych lotów – podsumował Lester Sola, prezes lotniska w Miami.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony