Partner serwisu

JetBlue doda 25 rejsów z Nowego Jorku w okresie Święta Dziękczynienia

Rafał Dybiński 11.11.2020

JetBlue doda 25 rejsów z Nowego Jorku w okresie Święta Dziękczynienia
fot. JetBlue
Linie lotnicze JetBlue ogłosiły w oficjalnym komunikacie rozszerzenie oferty o dodatkowe rejsy z nowojorskich portów w okresie Święta Dziękczynienia.
Dodatkowe połączenia z największym miastem Stanów Zjednoczonych zyskają między 20 a 30 listopadem Fort Lauderdale, Fort Myers, Orlando i Tampa na Florydzie, a także Port-au-Prince, San Juan, Santiago i Santo Domingo na Karaibach. Poza tym uruchomione zostaną transatlantyckie trasy do Los Angeles i San Francisco w Kalifornii. W sumie zaplanowano dodatkowych 25 lotów do wymienionych wyżej miejsc docelowych.

- Zauważamy oznaki dużego popytu na niektórych rynkach, im bliżej świątecznego okresu. Chcemy więc przyciągnąć więcej klientów dodatkowymi rejsami do wybranych destynacji, a zarazem zwiększyć nasze przychody w tej ważnej porze roku - nie kryje Scott Laurence, dyrektor ds. planowania sieci w JetBlue.

Nowojorski przewoźnik wzmocni pod koniec listopada port JFK lotami do Los Angeles, Port-au-Prince, San Juan, Santiago i Santo Domingo. Z portu Newark-Liberty wystartują dodatkowe loty do Fort Lauderdale, Fort Myers, Orlando i Tampy. Lotnisko Westchester County zyska natomiast dodatkowe rejsy do San Francisco i Fort Lauderdale.

JetBlue to amerykańskie tanie linie lotnicze z główną siedzibą w Nowym Jorku. Szósty pod względem wielkości przewoźnik Stanów Zjednoczonych obsługuje głównie połączenia krajowe, a także ich niewielką liczbę do Meksyku na Karaiby oraz Ameryki Południowej. Głównym hubem jest port lotniczy Nowy Jork-JFK. Flota z dominującym modelem Airbusa A320-200 składa się z 264 maszyn, które obsługiwały przed wybuchem pandemii 100 kierunków. Firma zatrudniała jeszcze w ubiegłym roku ponad 20 tys. pracowników.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony