Partner serwisu

Jassy nową bazą Blue Air. 23 nowe połączenia z Rumunii do Europy

Rafał Dybiński 09.09.2021

Jassy nową bazą Blue Air. 23 nowe połączenia z Rumunii do Europy
fot. Blue Air
Linie lotnicze Blue Air uruchomią 23 połączenia z nowego lotniska w Rumunii. Port Jassy zyska osiem bezpośrednich tras i piętnaście z międzylądowaniem w Bukareszcie. Wszystkie do znanych miejsc w Europie. Rejsy będą obsługiwane boeingami 737 MAX 8.
Jassy dzięki Blue Air mają aktualnie w ofercie połączenia do Bukaresztu i portu Londyn-Heathrow. Od grudnia tani przewoźnik doleci z rumuńskiego lotniska także do Dublina. Pięć nowych atrakcyjnych tras zostanie dodanych do rozkładu rejsów 27 marca. Wówczas Jassy zyskają jeszcze loty do Paryża, Rzymu, Barcelony, Brukseli oraz Kolonii.

Blue Air zaoferuje również podróżnym piętnaście połączeń z międzylądowaniem w Bukareszcie. Wówczas z krótkim postojem w stolicy Rumunii będzie można dostrzeć do Amsterdamu, Aten Barcelony, Frankfurtu nad Menem, Helsinek, Heraklionu, Larnaki, Madrytu, Malagi, Monachium, Paryża, Stuttgartu, Timisoary, Walencji, Wiednia oraz portów Londyn-Luton i Mediolan-Linate. Wszystkie wymienione wyżej miejsca docelowe będą dostępne od wiosny przyszłego roku.- Cieszymy się z ogłoszenia nowej bazy, z której zaoferujemy loty do 23 wspaniałych destynacji. Port Jassy ma potencjał do ogrania ważnej roli w rozwoju naszej sieci, dlatego proponujemy naszym klientom z tej społeczności więcej opcji podróżny w przystępnych cenach - podkreślił Krassimir Tanev, dyrektor handlowy Blue Air.

- Współpraca z krajowym przewoźnikiem niskokosztowym jest realnym wsparciem dla lotniska Jassy. Cieszy nas decyzja o ponownym otwarciu stałej bazy Blue Air. Pięć nowych bezpośrednich tras od wiosny przyszłego roku to zwycięstwo nie tylko mieszkańców naszego miasta, ale również wszystkich obywateli Mołdawii, którzy chętnie stąd latają. Chciałbym podziękować za takie wsparcie - stwierdził Romeo Vatra, tymczasowy dyrektor generalny lotniska znajdującego się w północno-wschodniej Rumunii, położonego przy granicy z Mołdawią.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony