Partner serwisu

JAL połączy od września Tokio i Sydney. Więcej lotów do Singapuru

Rafał Dybiński 22.08.2020

JAL połączy od września Tokio i Sydney. Więcej lotów do Singapuru
Fot. Akatsuka Satoshi
Linie lotnicze Japan Airlines (JAL) poinformowały w oficjalnym komunikacie o uruchomieniu od września trasy z Tokio do Sydney. Ponadto narodowy przewoźnik Kraju Kwitnącej Wiśni zwiększy liczbę lotów ze stolicy do Singapuru.
JAL powrócą do największego ośrodka Nowej Południowej Walii po trwającym od początku roku zawieszeniu rejsów z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Usługa na razie będzie dostępna tylko w jedną stronę z portów Tokio-Haneda i Tokio-Narita. Stołeczne huby zyskały po jednym locie w tygodniu. Rejsy powrotne są wciąż niedostępne.

Samolot JL51 wystartuje z Hanedy do Sydney w czwartki i rozpocznie służbę 3 września. Maszyna narodowego przewoźnika Japonii odleci o godz. 19:20 i dotrze na miejsce następnego dnia o godz. 6:10. z kolei JL771 wyruszy z Narity w poniedziałki od 7 września. Godziny odlotu i przylotu do Australii są takie same jak w przypadku rejsów z Hanedy.

Linie JAL zastrzegają, że usługa do Sydney ma swoje ograniczenia w postaci maksymalnie 30 pasażerów na każdy lot. Wynika to z surowych ograniczeń obowiązkowej kwarantanny w Australii. większość zwykłych pasażerów ma wciąż zakaz wjazdu do tego kraju. Tylko obywatele Australii oraz członkowie najbliższej rodziny będą mogli podróżować do Sydney.

Znacznie łatwiej za to będzie można przemieścić się od września z Tokio do Singapuru. Samolot JL711 wyleci z Narity w poniedziałki, czwartki i piątki o godz. 17:55. Lądowanie w porcie Changi zaplanowano na godz. 0:20 następnego dnia. Z kolei rejs JL712 będzie wracał do Tokio we wtorki, środy oraz soboty i wystartuje z Singapuru o godz. 8:10. Lądowanie w stolicy Japonii przewidziano na godz. 16:20.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony