Partner serwisu

Incydent w Poznaniu. Nietypowe zachowanie pilota rejsu Ryanaira do Odessy

Redakcja/inf. pras. 05.07.2021

Incydent w Poznaniu. Nietypowe zachowanie pilota rejsu Ryanaira do Odessy
fot. Piotr Bożyk
Sobotni poranny rejs FR6705 z Poznania do Odessy linii lotniczych Ryanair wystartował z ponad godzinnym opóźnieniem. Powodem, według relacji jednego z czytelników serwisu e-poznan.pl, było nietypowe zachowanie pilota taniego przewoźnika z Irlandii.
"Turyści nie zostali wpuszczeni na pokład. Pilot mówił że jest królem samolotu i krzyczał "won" do pasażerów, którzy przeszli już odprawę" – opisał zdarzenie użytkownik serwisu stolicy Wielkopolski, według którego 30 osób nie mogło wejść na pokład odrzutowca.

Sobotni rejs FR6705 z Poznania do Odessy miał wystartować o godz. 7:30. Podróżni odlecieli na południe Ukrainy dopiero godzinę później.

"Doszło do pewnych utrudnień operacyjnych w momencie odprawy. Szczegółów nie znamy. Sytuacja jest badana" – ujawnił Błażej Patryn, rzecznik wielkopolskiego lotniska, który dodał, że nie ma dokładnej wiedzy o tym, czy ktoś z załogi zachował się niestosownie.

Samoloty Ryanaira odlatują z Poznania do Odessy dwa razy w tygodniu. W soboty o godz. 7:30, natomiast w środy o godz. 18:15. Lądowania na południu Ukrainy przewidziano odpowiednio na godz. 10:40 i 21:25. Rejsy obsługiwane są przez boeingi 737-800.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony