Partner serwisu

Iberia zainaugurowała rejsy do Słowenii. Trasa wygrała w konkursie

Rafał Dybiński 03.08.2021

Iberia zainaugurowała rejsy do Słowenii. Trasa wygrała w konkursie
fot. Iberia
Linie lotnicze Iberia zainaugurowały w poniedziałek 2 sierpnia rejsy z Madrytu do Lublany. Stolica Słowenii jest 114. destynacją obsługiwaną przez narodowego przewoźnika Hiszpanii. Połączenie jest realizowane dwa razy w tygodniu przez cały sierpień.
Lot IB3284 startuje w poniedziałki z lotniska Barajas o godz. 16:45. Lądowanie w Lublanie przewidziano na godz. 19:25. Wylot rejsu powrotnego IB3285 zaplanowano na godz. 20:10. Obsługujący trasę airbus A320 dociera do Madrytu o godz. 23:00.

Start ze stolicy Hiszpanii w piątki ustalono natomiast na godz. 8:45. Lądowanie w Lublanie zaplanowano w tym dniu na godz. 11:25. Rejs powrotny startuje o godz. 12:10 i dociera do Madrytu o godz. 15:00.

Odrzutowiec oznaczony rejestracją EC-NJY został powitany w poniedziałek wieczorem w stolicy Słowenii tradycyjnym salutem wodnym. Wypełnienie samolotu linii lotniczych z Półwyspu Iberyjskiego było na poziomie 80 proc.

- Lublana to idealne miejsce na wypoczynek, które było jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic w Europie. Tak widzieli to nasi ankietowani, którzy prosili, abyśmy tutaj przylecieli - wyznał Victor Moneo, dyrektor sprzedaży w Iberii, nawiązując do konkursu jaki narodowy przewoźnik Hiszpanii ogłosił wiosną bieżącego roku.

Stolica Słowenii zyskała wówczas największą sympatię podróżnych, pokonując w głosowaniu w mediach społecznościowych (na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie) portugalskie Azory, marokański Fez, francuską Bastię na Korsyce oraz greckie Saloniki, Zakintos i Rodos. Dodatkową atrakcją udziału w zabawie była możliwość wygrania rejsu dla dwóch osób do zwycięskiej destynacji.

- Ci, którzy odwiedzają Lublanę, zyskają niepowtarzalną okazję, aby poczuć atmosferę tego historycznego miasta, jeżdżąc na rowerze wzdłuż brzegów rzeki lub po jej bujnych parkach. Przy okazji zachwycą swoje podniebienia miejscową gastronomią - zachęcał jeszcze Moneo.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony