Partner serwisu

Iberia wznowi po długiej przerwie rejsy do Rio de Janeiro

Rafał Dybiński 29.07.2022

Iberia wznowi po długiej przerwie rejsy do Rio de Janeiro
fot. Iberia
Linie lotnicze Iberia po niemal trzech latach zawieszenia wznowią rejsy między Madrytem i Rio de Janeiro – informuje serwis "Aeroin".
Międzykontynentalne połączenie Hiszpanii z Brazylią obsłużą airbusy A330-200. Odrzutowce przewoźnika z Półwyspu Iberyjskiego mogą zabrać na pokład 288 pasażerów z czego dziewiętnastu w klasie biznes oraz 269 w klasie ekonomicznej.

Transatlantyckie loty zaplanowano trzy razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy i soboty, począwszy od 30 października. Rejs IB 6025 odleci ze stolicy Hiszpanii o godz. 11:50. Lądowanie w Brazylii przewidziano na godz. 18:40 lokalnego czasu. Rejs powrotny IB 6024 wystartuje o godz. 20:05 i dotrze do Madrytu do godz. 10:10 następnego dnia.

Iberia wróci w ten sposób z trasą do Rio de Janeiro po dokładnie 34 miesiącach zawieszenia z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Narodowy przewoźnik Hiszpanii będzie oferować dzięki temu taką samą liczbę połączeń do Kraju Kawy jak przed kryzysem wywołanym wirusem COVID-19.

Na początku marca bieżącego roku Iberia i Renfe rozszerzyły swoją sieć połączeń "Train&Fly" z pięciu do czternastu miast. Wspólna usługa narodowych linii lotniczych oraz kolejowych działa już od sześciu lat. Sieć połączeń "Train&Fly" obejmowała dotychczas Kordobę, Malagę, Saragossę, Sewillę i Valladolid. Teraz do usługi włączono także Albacete, Alicante, León, Ourense, Palencia, Pampeluna, Salamanka, Walencja i Zamora. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony