Partner serwisu

Iberia uruchomi rejsy do Dallas, San Francisco i Waszyngtonu

Rafał Dybiński 13.11.2021

Iberia uruchomi rejsy do Dallas, San Francisco i Waszyngtonu
fot. Iberia
Linie lotnicze Iberia zaoferują w sezonie letnim 2022 roku połączenia do trzech nowych miejsc docelowych w Stanach Zjednoczonych - poinformowano w oficjalnym komunikacie przewoźnika z grupy IAG. Pojawią także nowe trasy na Karaiby i do Ameryki Północnej.
Narodowy przewoźnik Hiszpanii aktualnie realizuje rejsy z Madrytu do Bostonu, Chicago, Nowego Jorku, Miami oraz Los Angeles. Wkrótce rozpocznie się również sprzedaż biletów na loty do Dallas, San Francisco i Waszyngtonu.

Iberia do największego miasta stanu Teksas doleci cztery razy w tygodniu, począwszy od kwietnia . Największy węzeł lotniczy American Airlines w ramach współpracy z liniami lotniczymi z Półwyspu Iberyjskiego ułatwi tranzyt podróżnym do wielu innych miejsc docelowych w Ameryce Północnej.

Narodowy przewoźnik Hiszpanii pojawi się od kwietnia przyszłego roku również w stolicy Stanów Zjednoczonych. Do Waszyngtonu zaplanowano także cztery rejsy w tygodniu. Zapowiedź lotów do tego miasta ogłoszono jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Dopiero jednak niedawne otwarcie granic dla w pełni zaszczepionych turystów z Unii Europejskiej pozwoliło na realizację wcześniejszych planów.

Przed następnym sezonem letnim Iberia wznowi jeszcze rejsy do San Francisco. Połączenie będzie realizowane w częstotliwości trzech lotów w tygodniu. San Francisco będzie tym samym drugim miastem w Kalifornii, obsługiwanym przez narodowego przewoźnika Hiszpanii. Wcześniej wznowiono bowiem trasę z Madrytu do Los Angeles.

Linie lotnicze z Półwyspu Iberyjskiego obecnie wykonują 70 rejsów w tygodniu między Hiszpanią i Stanami Zjednoczonymi. Po dziesięć razy w tygodniu samoloty narodowego przewoźnika Hiszpanii latają do Nowego Jorku i Miami. Pięć razy w tygodniu obsługiwane jest Chicago, a po trzy razy w tygodniu Boston i Los Angeles. Ofertę uzupełniają cztery rejsy w tygodniu do San Juan na Portoryko, które jest jednym z terytoriów nieinkorporowanych USA.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony