Partner serwisu

Iberia połączy w sierpniu Madryt z Pragą i Berlinem

Rafał Dybiński 11.08.2020

Iberia połączy w sierpniu Madryt z Pragą i Berlinem
fot. Iberia
Iberia zaoferuje jeszcze w sierpniu loty do 55 miejsc w Hiszpanii oraz Europie. Przewoźnik z Półwyspu Iberyjskiego uruchomi trasy z Madrytu do Berlina i Pragi.
Linie lotnicze z południa Starego Kontynentu obsługują wciąż zaledwie 27 procent zaplanowanych połączeń sprzed wybuchu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. To i tak o dziewięć procent więcej niż w lipcu.

Oprócz regularnych lotów z Madrytu do ważniejszych destynacji w Europie (takich jak Amsterdam, Ateny, Bolonia, Bruksela, Dublin, Dubrownik, Genwea, Lizbona, Londyn, Lyon, Manchester, Marsylia, Mediolan, Porto, Paryż, Rzym, Sztokholm, Tuluza, Wenecja i Zurych) i krajowych (Alicante, Almeria, Barcelona, Bilbao, Granada, La Coruna, Malaga, Vigo, Walencja i Sewilla) przewoźnik zrzeszony w IAG i jego zależne spółki Iberia Express oraz Iberia Regional Air Nostrum obsługują również loty z Minorki do Monachium, z San Sebastian do Palma de Mallorca i Malagi, z portu Asturia do portu Gran Canaria, a także z Vigo na Teneryfę oraz z Nicei do Palma de Mallorca.

Rejsy długodystansowe na międzykontynentalnych trasach ograniczone są do lotów do Urugwaju, Kostaryki, Ekwadoru i wybranych ośrodków Stanów Zjednoczonych. Poza tym przewoźnik z Półwyspu Iberyjskiego obsługuje loty z ładunkami pilnej potrzeby.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony