Partner serwisu

HiSky połączą od maja północną Rumunię z Hesją

Rafał Dybiński 07.04.2021

HiSky połączą od maja północną Rumunię z Hesją
fot. HiSky
Linie lotnicze HiSky rozpoczną od 1 maja regularne rejsy na trasie Satu Mare - Frankfurt nad Menem. Loty z miasta w północnej Rumunii do głównego portu lotniczego Niemiec będą obsługiwane airbusem A320.
Satu Mare i największe miasto Hesji połączą rejsy realizowane dwa razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki oraz soboty. Odlot z Frankfurtu nad Menem zaplanowany jest na godz. 10:20. Przylot do Satu Mare przewidziany jest o godz. 13:00 lokalnego czasu. Rejs potrwa dokładnie 100 minut.

A320 przewoźnika z Mołdawii wystartuje natomiast z północy Rumunii o godz. 14:00. Na miejsce docelowe doleci o godz. 14:50 lokalnego czasu. Rejs potrwa w sumie 110 minut. Ceny biletów rozpoczynają się już od 29,99 euro.

Linie lotnicze z Europy Wschodniej oferują aktualnie z Kiszyniowa rejsy do Dublina, Frankfurtu nad Menem, Lizbony, Londynu, Moskwy, Paryża, Sankt Petersburga, Stambułu i Tel Awiwu. Przewoźnik z Mołdawii ponadto realizuje połączenia z trzech lotnisk w Rumunii. Do Dublina można przemieścić się z Jassów i Klużu-Napoki, skąd można polecieć także do Lizbony. Poza tym z Satu Mare od 28 kwietnia będzie można dolecieć również do Paryża. HiSky swój pierwszy lot pasażerski zrealizowały 5 marca 2001 roku. Wówczas przewoźnik z Mołdawii, który posiada rumuński certyfikat lotniczy (AOC RO-074), obsłużył czarterowe połączenia z Kiszyniowa do egipskiej Hurghady. Flota HiSky składa się obecnie z trzech airbusów A320.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony