Partner serwisu

Grupa Lufthansy ujawniła długodystansowe połączenia Eurowings Discover

Rafał Dybiński 21.05.2021

Grupa Lufthansy ujawniła długodystansowe połączenia Eurowings Discover
fot. Lufthansa
Linie lotnicze z grupy Lufthansa uruchomią z węzłów we Frankfurcie nad Menem oraz Monachium kilka nowych tras długodystansowych. Nowe połączenia zaplanowano dopiero na przyszły rok i będzie je obsługiwać Eurowings Discover, powołana niedawno spółka zależna narodowego przewoźnika Niemiec.
Port we Frankfurcie nad Menem zaoferuje podróżnym od marca rejsy do Fort Myers na Florydzie w Stanach Zjednoczonych i do Panamy w Ameryce Środkowej. Od maja 2022 roku z Hesji będzie można przemieścić się również bezpośrednio do Salt Lake City w stanie Utah.

Wymienione trzy destynacje będą obsługiwane trzy razy w tygodniu. Na czerwiec przyszłego roku planowana jest natomiast inauguracja lotów z Frankfurtu nad Menem do portu Kilimandżaro w Tanzanii. Rejsy do Afryki Wschodniej będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Grupa Lufthansy obsługuje aktualnie w tym regionie Czarnego Lądu również połączenia na wyspę Zanzibar oraz do Mombasy w Kenii. Port lotniczy Kilimandżaro będzie więc trzecią destynacją największych linii lotniczych Europy w Afryce Wschodniej.

Trzy transatlantyckie trasy zyska największe miasto Bawarii. Od marca 2022 roku samoloty Eurowings Discover odlecą z Monachium do Punta Cana na Dominikanie, Cancun w Meksyku i Las Vegas w amerykańskim stanie Nevada. Wszystkie połączenia z południa Niemiec będą realizowane dwa razy w tygodniu.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony