Partner serwisu

Frontier Airlines zakładają bazę w Atlancie i ogłosiły osiem nowych tras

Rafał Dybiński 10.04.2021

Frontier Airlines zakładają bazę w Atlancie i ogłosiły osiem nowych tras
Fot. Frontier Airlines
Linie lotnicze Frontier Airlines zapowiedziały uruchomienie wiosną bieżącego roku ośmiu nowych tras, w tym sześciu z Atlanty i dwóch z Filadelfii. Tani przewoźnik założy w stolicy stanu Georgia swoją kolejną bazę.
Hartsfield-Jackson International Airport od 10 czerwca zaoferuje podróżnym rejsy do Phoenix. Do największego miasta stanu Arizona będzie można przemieścić się dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki oraz czwartki.

Dobę później zaplanowano inauguracje połączeń do Hartford w stanie Connecticut, Cleveland w Ohio oraz do Dallas w Teksasie. Trasy będą realizowane trzy razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy i soboty.

12 lipca wystartują loty z Atlanty i Filadelfii do Providence. Między stolicą stanu Rhode Island a największym miastem stanu Georgia będzie można przemieścić się również trzy razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, środy i soboty. Natomiast z największego miasta stanu Pensylwania do Providence będzie można polecieć codziennie od poniedziałku do środy, a wrócić codziennie od wtorku do czwartku.

13 lipca listę nowych destynacji uzupełni Portland w stanie Maine. Nad Atlantyk również uruchomione zostaną rejsy zarówno z Atlanty, jak i Filadelfii. Do stolicy Maine z największych miast stanów Georgia i Pensylwania będzie można przemieścić się we wtorki, czwartki oraz soboty. Loty do Filadelfii z Portland zaplanowano w poniedziałki, środy i piątki.Wyżej przedstawione nowe połączenia sprawią, że Frontier Airlines obsłużą latem już 22 destynacje z Atlanty oraz 25 miejsc docelowych z największego miasta Pensylwanii. Tani przewoźnik wcześniej zapowiedział również otwarcie bazy w Tampie na Florydzie, ale musi teraz stawić czoło silnej konkurencji. 

Atlanta jest bowiem również bazą dla Southwest Airlines i ważnym portem dla Spirit Airlines oraz największym węzłem komunikacyjnym dla Delta Air Lines. Filadelfia natomiast jest szczególnie istotna w sieci połączeń American Airlines.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony