Partner serwisu

Frontier Airlines uruchomią kolejnych 19 tras. Trzy nowe destynacje

Rafał Dybiński 19.11.2020

Frontier Airlines uruchomią kolejnych 19 tras. Trzy nowe destynacje
Fot. Frontier Airlines
Linie lotnicze Frontier Airlines poinformowały w oficjalnym komunikacie o uruchomieniu kolejnych dziewiętnastu bezpośrednich tras. W ofercie taniego przewoźnika pojawiły się trzy nowe destynacje.
Samoloty Frontier Airlines dolecą do Cozumel w Meksyku, Oakland w Kalifornii oraz do Saint Thomas na Wyspach Dziewiczych. Siedem nowych tras zyska Orlando na Florydzie. Poza tym połączenia na wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych pojawią się w ofercie portu Ontario z południowej Kalifornii. Bilety na niektóre loty będą dostępne już za 19 dolarów.

– Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą sieć o dziewiętnaście nowych tras. Nasza marka i niskie taryfy pojawią się w trzech zupełnie nowych wspaniałych miejscach docelowych – podkreślił Daniel Shurz, wiceprezes Frontier Airlines. – Naszym priorytetem pozostanie oczywiście bezpieczeństwo pasażerów podczas każdego lotu. Nowe usługi będą spełniać najwyższe standardy ochrony zdrowia, w tym kontrolę temperatury wszystkich podróżujących. Obowiązkowe będzie nadal noszenie maseczek – dodał Shurz.

Wśród nowych tras z Denver, głównego węzła przewoźnika, pojawią się rejsy do Cozumel, realizowane raz w tygodniu, do Puerto Vallarta, obsługiwane dwa razy w tygodniu, a także do Oakland. Połączenie z Kolorado do Kalifornii początkowo będzie realizowane cztery razy w tygodniu, a od 11 marca 2021 roku będzie obsługiwane nawet codziennie. Oakland zyska także loty do Las Vegas i Phoenix. Rejsy z Kalifornii do Newady i Arizony będą początkowo obsługiwane dwa razy w tygodniu, a od 11 marca przyszłego roku ich częstotliwość wzrośnie do czterech w tygodniu.

Port lotniczy Ontario zaoferuje podróżnym siedem nowych tras. Cztery razy w tygodniu z południowej Kalifornii odlecą samoloty taniego przewoźnika do Chicago, Las Vegas, Miami oraz Orlando. Początkowo dwa razy w tygodniu z portu Ontario będzie można przemieścić się do Phoenix, Sacramento i San Francisco. Wiosną liczba lotów na tych trasach również wzrośnie do czterech w tygodniu. Sacramento zyska ponadto jeszcze na tych samych warunkach połączenie z Phoenix.

Najnowszą ofertę Frontier Airlines uzupełni siedem dodatkowych tras z Orlando. Od 11 lutego 2021 roku z tego miasta na Florydzie będzie można przemieścić się codziennie do Miami, cztery razy w tygodniu do Cancun i wspomnianego wyżej kalifornijskiego Ontario, trzy razy w tygodniu do portu New Castle w stanie Delaware, a także dwa razy na dobę do Punta Cana, Santo Domingo i Saint Thomas. Usługa na Wyspy Dziewicze jako jedyna zostanie zainaugurowana nieznacznie później, bowiem od 19 lutego.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony