Partner serwisu

Flyr zainaugurował trzy trasy krajowe z Oslo. Do Hiszpanii i Francji doleci w sierpniu

Rafał Dybiński 02.07.2021

Flyr zainaugurował trzy trasy krajowe z Oslo. Do Hiszpanii i Francji doleci w sierpniu
fot. Flyr
Linie lotnicze Flyr rozpoczęły 30 czerwca regularne rejsy pasażerskie między Oslo a położonym za kołem podbiegunowym Tromsoe. Nowy nordycki przewoźnik obsługuje połączenie boeingami 737-800.
Trasa między stolicą Norwegii a jej największym miastem na północy kraju jest realizowana dziewiętnaście razy w tygodniu. – Na ten dzień czekaliśmy od dawna. Nie bylibyśmy w stanie tego dokonać bez fantastycznych partnerów, lokalnych władz oraz pasażerów, którzy nas nie zawiedli – podkreśliła Tonje Wikstroem Frislid, prezes Flyr.

Nowy nordycki przewoźnik na trasie Oslo-Tromsoe konkuruje z Norwegian Air oraz Scandinavian Airlines System (SAS), które latają znacznie częściej, bowiem odpowiednio 30 i 37 razy w tygodniu. Flyr ma więc w tym momencie 24 proc. udziału w rynku, oferując w sumie 7500 miejsc tygodniowo między destynacjami.

1 lipca wystartowały z kolei pierwsze rejsy nowego przewoźnika ze stolicy Norwegii do portów Bodoe i Harstad-Narvik. Krajową sieć połączeń uzupełnią od 16 sierpnia loty z Oslo do Bergen i Trondheim.

Pięć dni później natomiast zainaugurowane zostaną trzy międzynarodowe trasy Flyr. Stolica Norwegii zyska wówczas rejsy do Alicante i Malagi w Hiszpanii oraz do Nicei we Francji. Połączenia do Andaluzji i Prowansji będą realizowane dwa razy w tygodniu. Jedynie trasa do Alicante będzie obsługiwana raz w tygodniu.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony