Partner serwisu

Flydubai wzmocnią swoją pozycję w Turcji. Dwie nowe trasy wiosną

Rafał Dybiński 24.04.2021

Flydubai wzmocnią swoją pozycję w Turcji. Dwie nowe trasy wiosną
Fot. flydubai
Linie lotnicze flydubai uruchomią późną wiosną dwie nowe sezonowe trasy do Turcji - poinformowano w oficjalnym komunikacie. Tani przewoźnik z Bliskiego Wschodu zwiększy w ten sposób do 78 liczbę oferowanych destynacji na trzech kontynentach, czyli w Europie, Afryce i Azji.
Linie flydubai dołożą od 13 maja do swojego rozkładu rejsy do Trabzonu. Połączenie będzie obsługiwane trzy razy w tygodniu. Od 4 czerwca natomiast podróżni z Dubaju zyskają loty do portu Bodrum-Milas. Rejsy na Riwierę Turecką będą realizowane dwa razy w tygodniu. Obie nowe trasy do Turcji będą obsługiwane na razie do 1 września.

- Stale rozwijamy naszą siatkę połączeń i będziemy nadal uruchamiać loty do większej liczby miejsc w regionie - zapowiada Jeyhun Efendi, jeden z wiceprezesów flydubai.

Dane OAG Schedules Analyzer wskazują, że tani przewoźnik z Bliskiego Wschodu, który niedawno wznowił rejsy do Asmary w Erytrei, będzie jedynym operatorem regularnych lotów bezpośrednich z Dubaju do Bodrum i Trabzonu, do którego w maju dolecą również Air Arabia i Pegasus Airlines, ale z portu Szardża, czyli trzeciego co do największych lotnisk Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony