Partner serwisu

Flydubai poleci do Warszawy

simetra 15.06.2021

Flydubai poleci do Warszawy
fot. Flydubai
Flydubai zapowiedziało dzisiaj uruchomienie codziennych połączeń pomiędzy Warszawą (WAW) a Dubajem (DXB). Pierwsze samoloty polecą na tej trasie 30 września. Będzie to drugie połączenie tego przewoźnika do naszego kraju po trasie do Krakowa.
– Od 2018 roku latamy do Krakowa w Polsce, a dodając Warszawę do naszej sieci, zapewniamy naszym pasażerom więcej możliwości podróży do Polski. Liczymy na to, że nasze nowe połączenie przyniesie wzrost liczby przewożonych pasażerów i ładunków – powiedział Ghaith Al Ghaith, prezes zarządu flydubai.

W oficjalnym komunikacie prasowym przewoźnika podkreśla, że warszawa „słynie z przyciągającej wzrok architektury, zielonych przestrzeni oraz szerokiej wyboru kawiarni i restauracji” oraz podkreśla, że otwarcie kolejnego połączenia jest możliwe dzięki znoszeniu restrykcji wprowadzanych w najtrudniejszym okresie pandemii koronawirusa.

Połączenia pomiędzy Warszawą a Dubajem mają kosztować od 1730 do 7000 dirhamów w zależności od wybranej klasy podróży – obecnie wartość drihama jest niemal równa złotówce. Na lotnisku w Dubaju do obsługi samolotów latających na tej trasie będzie wykorzystywany Terminal nr 3.

W ostatnim czasie przewoźnik zdecydował się na uruchomienie wielu nowych tras w tym do Batumi, Bodrum, Trabzony, Neapolu oraz na Mykonos i Santorini w Grecji czy do Tivatu w Czarnogórze.

Flydubai podkreśla, że dzięki umowie codeshare z Emirates pasażerowie zyskają możliwość wygodnych przesiadek w Dubaju do samolotów tego przewoźnika obsługujących trasy na kierunkach azjatyckich.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony