Partner serwisu

Finnair uruchomi od września drugą trasę do Chin

Rafał Dybiński 05.08.2022

Finnair uruchomi od września drugą trasę do Chin
fot. Filip Bednarczyk
Linie lotnicze Finnair wznowią od 6 września rejsy między Helsinkami i chińskim Kantonem. Międzykontynentalna trasa będzie realizowana na razie jednak tylko raz w tygodniu.
Nordycki przewoźnik rejsy między Helsinkami i Kantonem obsłuży szerokokadłubowym airbusem A350-900. Odrzutowiec może zabrać na pokład 336 pasażerów, oferując 32 fotele w klasie biznes, 42 w klasie ekonomicznej premium oraz 262 w klasie ekonomicznej. Wylot ze stolicy Finlandii zaplanowano we wtorki, natomiast lot powrotny wystartuje z Chin w każdy czwartek.

Bilety są już dostępne w systemie rezerwacji linii lotniczych z północy Europy, a także w biurach podróży. – Cieszymy się z powrotu do Kantonu i nie możemy się doczekać stopniowego zwiększania naszej oferty na rynku chińskim – podkreślił Ole Orvér, dyrektor handlowy Finnair.

Nordycki przewoźnik w najbliższym sezonie zimowym zaplanował już sieć połączeń do niemal 70 europejskich miejsc docelowych. Lotnisko w Helsinkach zostało zmodernizowane niedawno i zapewnia podróżnym więcej przestrzeni oraz jeszcze lepsze i wygodniejsze usługi przesiadkowe.

Dla Finnair trasa do Kantonu będzie drugą oferowaną do Chin. Linie lotnicze z północy Europy realizują bowiem również raz w tygodniu rejsy do Szanghaju.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony