Partner serwisu

Finnair doleci latem do trzech miast w Polsce. Trzy trasy do USA

Rafał Dybiński 26.04.2021

Finnair doleci latem do trzech miast w Polsce. Trzy trasy do USA
fot. Finnair
Gdańsk, Kraków i Warszawa znalazły się wśród 60 destynacji, które latem bieżącego roku obsłużą linie lotnicze Finnair – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Narodowy przewoźnik Finlandii rozszerza sieć połączeń, koncentrując się jednak przede wszystkim na rekreacyjnych miejscach docelowych. Nordyckie linie lotnicze wznowią rejsy do islandzkiego Rejkiawiku, norweskiego Bodoe za kołem polarnym, francuskiej Nicei, portugalskiej Lizbony i litewskiego Wilna. Ponadto dolecą na greckie wyspy Rodos, Kretę i Santoryn, do hiszpańskiej Malagi, Alicante i na Majorkę , a także do włoskiego Rzymu, Mediolanu i Wenecji.

– Możemy elastycznie zwiększać liczbę lotów w zależności od popytu, wykorzystując jednocześnie możliwości stworzone po zniesieniu ograniczeń w podróżowaniu. Uważnie śledzimy zakres restrykcji na naszych rynkach – podkreślił Ole Orver, dyrektor handlowy Finnair.

Narodowy przewoźnik Finlandii wznowi w połowie czerwca międzykontynentalne rejsy z Helsinek do Chicago i Los Angeles. Zwiększy także do trzech w tygodniu częstotliwość lotów na trasie do Nowego Jorku.
- - - - - -
Lista letnich destynacji Finnair 2021:

Krajowe
: Ivalo, Kittilä, Kuopio, Kuusamo, Oulu, Rovaniemi, Tampere, Turku, Vaasa.
Europa: Alicante, Amsterdam, Berlin, Bodoe, Bruksela, Budapeszt, Chania, Dublin, Dubrownik, Düsseldorf, Edynburg, Frankfurt, Funchal, Gazipasa, Gdańsk, Göteborg, Hamburg, Heraklion, Kopenhaga, Kraków, Lizbona, Londyn, Malaga, Manchester, Mediolan, Monachium, Moskwa, Nicea, Oslo, Palma de Mallorca, Paryż, Praga, Rejkiawik, Rodos, Ryga, Rzym, Sank Petersburg, Split, Sztokholm, Tallinn, Tel Awiw, Wenecja, Wilno, Visby, Warszawa, Wiedeń, Zürich.
Azja
: Bangkok, Hongkong, Seul, Singapur, Szanghaj, Tokio.
Ameryka Północna
: Chicago, Nowy Jork, Los Angeles.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony