Partner serwisu

Eurowings uruchomią wiosną kolejne nowe trasy z Pragi

Rafał Dybiński 03.11.2021

Eurowings uruchomią wiosną kolejne nowe trasy z Pragi
fot. Eurowings
Linie lotnicze Eurowings uruchomią jeszcze zimą 2021 roku i wiosną 2022 roku kolejne nowe połączenia z Pragi – poinformował przewoźnik z grupy Lufthansy w oficjalnym komunikacie.
Minionej niedzieli z nowej bazy Eurowings w stolicy Czech wystartowały pierwsze odrzutowce do Bristolu i Birmingham w Wielkiej Brytanii. Przewoźnik z grupy Lufthansa obsłużył również pierwszych podróżnych wybierających się do Kopenhagi w Danii oraz Zagrzebia w Chorwacji.

Praga zyska wiosną dzięki Eurowings trzy kolejne kierunki do Hiszpanii. Podróżni od marca przyszłego roku będą mogli przemieścić się do Alicante, Palma de Mallorca oraz Walencji.
Wcześniej w zimowym rozkładzie rejsów pojawiły się także Barcelona, Fuertaventura, Malaga oraz Teneryfa. Bilety są dostępne od 39,99 euro do Alicante; 29,99 euro na Baleary oraz 49,99 euro do Walencji.

Eurowings oferują aktualnie z Pragi codzienne loty do Mediolanu. Od grudnia ze stolicy Czech będzie można dolecieć również do Rzymu. Bilety można kupić od 29,99 euro.

Kolejnym nowym połączeniem od wiosny 2022 roku będzie portugalskie Faro w regionie Algarve na południu Półwyspu Iberyjskiego. W tym przypadku bilety kosztują od 39,99 euro. Także w marcu 2022 roku w rozkładzie lotów przewoźnika pojawi się Larnaka. Na Cypr z Pragi będzie można polecieć za 49,99 euro.

Eurowings latem przyszłego roku dołożą dwie nowe trasy ze stolicy Czech do Grecji. Oprócz istniejącej do Aten linie lotnicze z grupy Lufthansa zaoferują rejsy na Korfu i Kretę. Bilety są dostępne od 49,99 euro.

Ostatnią letnią nowością z rozkładzie lotów Eurowings z Pragi będzie Sztokholm. Do stolicy Szwecji będzie można przemieścić się za od 39,99 euro.

Przewoźnik z grupy Lufthansy niedawno informował o zatrudnieniu przed sezonem letnim 2022 roku około 200 pilotów w samych Niemczech. Wówczas zamierza obsługiwać rejsy pasażerskie z wykorzystaniem ponad 100 samolotów. Rekrutacja Eurowings nie będzie ograniczona jednak tylko do samych Niemiec. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony