Partner serwisu

Eurowings połączy Wrocław i Kraków z dwoma miastami Niemiec

Rafał Dybiński 06.08.2020

Eurowings połączy Wrocław i Kraków z dwoma miastami Niemiec
fot. Eurowings
Eurowings rozszerza w sierpniu rozkład rejsów o 26 dodatkowych kierunków wakacyjnych. Od września wracają także połączenia z Wrocławia i Krakowa do Duesseldorfu oraz z Krakowa do Stuttgartu.
Obsługiwane przez Eurowings lotniska w Duesseldorfie, Hamburgu, Stuttgarcie oraz Kolonii/Bonn oraz Berlinie zyskają nowe połączenia, w tym do popularnych wśród turystów miast i metropolii. Bilety na rejsy są już dostępne w systemach rezerwacyjnych.

Eurowings zaproponuje pasażerom do końca sezonu letniego rejsy do ponad 85 miast docelowych w Niemczech i Starego Kontynentu. – Nawet jeśli do normalności dzieli nas jeszcze daleka droga, odczuwamy znaczący wzrost zainteresowania ze strony turystów – powiedział Jens Bischof, prezes Eurowings. – Chcąc sprostać oczekiwaniom podróżnych, uruchamiamy połączenia do najpopularniejszych kierunków turystycznych w Europie – dodał sternik taniej linii lotniczej należącej do grupy Lufthansy.

Nowe sierpniowe połączenia Eurowings

W sierpniu z Hamburga planowane jest uruchomienie czterech nowych połączeń. Samoloty Eurowings wystartują w rejsy do Sztokholmu, Budapesztu, Paryża oraz Mediolanu-Malpensy. Z Kolonii/Bonn pasażerowie będą mogli udać się w rejs do włoskiej Katanii, greckiej Kawali oraz Bastii, położnej na francuskiej Korsyce. Podróżni w Stuttgarcie do dyspozycji będą mieć rejsy do takich miast jak Ateny, Walencja, Amsterdam czy Drezno. W sierpniu Eurowings zaoferuje połączenia z Berlina do Iraklionu i Splitu, a z Duesseldorfu, między innymi, do Bari, położonego na oceanicznym wybrzeżu Porto czy francuskiego Lyonu.

Kierunki dostępne we wrześniu i październiku

We wrześniu i październiku Eurowings wprowadzi do oferty 28 nowych połączeń z całych Niemiec. Z największego obsługiwanego przez linię lotniska w Duesseldorfie przywrócone zostaną połączenia do Wrocławia i Krakowa. Uruchomione zostaną także rejsy do Genewy, Newcastle, Nicei, Wenecji i Dubrownika. W październiku ze stolicy Nadrenii Północnej-Westfalii podróżni będą mogli udać się także na Gran Canarię. Także w październiku rozszerzona zostanie oferta z Hamburga o rejsy na Gran Canarię oraz Fuerteventurę.

We wrześniu samoloty Eurowings wystartują z Kolonii/Bonn do portugalskiego Faro, węgierskiego Budapesztu oraz do Drezna, natomiast pasażerowie podróżujący ze Stuttgartu zyskają dostęp do połączeń do Krakowa oraz Hurghady. Wznowione zostanie także połączenie z Rzymem. W sumie do końca sezonu letniego Eurowings zaproponuje pasażerom rejsy do ponad 85 miast docelowych w Niemczech i całej Europie.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony