Partner serwisu

Etihad Cargo i CargoAi nawiązały współpracę

Redakcja/inf. pras. 12.07.2021

Etihad Cargo i CargoAi nawiązały współpracę
fot. Etihad
Etihad Cargo, oddział zajmujący się transportem ładunków i logistyką Etihad Aviation Group z Abu Zabi, nawiązał współpracę z CargoAi, twórcą aplikacji SaaS, która zapewnia cyfrowe rozwiązania dla transportu ładunków lotniczych.
Etihad Cargo przyspieszyły w ciągu ostatnich kilku lat rozwój postępu technologicznego, zapewniając uproszczone usługi dla klientów. Zaowocowało to uruchomieniem zupełnie nowej platformy cyfrowej, etihadcargo.com. Współpraca z CargoAi jeszcze bardziej ulepszy działalność poprzez nowy dostęp do aplikacji dla spedytorów na całym świecie.

– Cyfryzacja była podstawą strategii Etihad Cargo w ciągu ostatnich pięciu lat i nadal koncentrujemy się na jej stymulowaniu i usprawnianiu procesów frachtu lotniczego na całym świecie. Nasze partnerstwo z CargoAi wspiera tę wizję i zapewnia dodatkowe narzędzie, które zapewni szybką i płynną platformę usług rezerwacji cyfrowych – wyjaśnił Martin Drew, starszy wiceprezes ds. sprzedaży i ładunków w Etihad Aviation Group.

– Etihad Cargo to najnowocześniejszy i wysoce innowacyjny przewoźnik w dziedzinie cyfrowego frachtu lotniczego. Mamy szczęście, że jest naszym pierwszym odbiorcą, korzystającym z naszych najnowszych rozwiązań. Ruch cargo na całym świecie jest nadal ograniczony, więc wspólna oferta Etihad Cargo i CargoAi jest niewątpliwie dużą szansą dla naszych klientów – dodał Matthieu Petot, dyrektor generalny CargoAi. 

Dzięki doświadczeniu CargoAi w dziedzinie frachtu lotniczego i wdrożonej technologii integracja przebiega w rekordowym tempie. Na początku sierpnia wszystkie aspekty oferty, w tym stawki, rozkłady lotów, wyceny i rezerwacje, będą dostępne za pośrednictwem dedykowanej platformy. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Cargo lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony