Partner serwisu

Etihad Airways zainaugurowały rejsy Dreamlinerem do Wiednia

Rafał Dybiński 21.07.2021

Etihad Airways zainaugurowały rejsy Dreamlinerem do Wiednia
fot. Etihad Airways
Linie lotnicze Etihad Airways zainaugurowały rejsy do Wiednia. Połączenie przewoźnika z Abu Zabi do stolicy Austrii jest realizowane dwa razy w tygodniu, a konkretnie w czwartki i niedziele.
Boeing 787-9 Dreamliner startuje ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich o godz. 7:30 lokalnego czasu. Rejs EY147 ląduje na wiedeńskim lotnisku o godz. 11:20. Podróż trwa w sumie pięć godzin i 50 minut. Minionej niedzieli w stolicy Austrii odrzutowiec linii lotniczych z Bliskiego Wschodu powitał tradycyjny salut wodny.

Rej powrotny odlatuje z Wiednia o godz. 12:45 i po międzylądowaniu w porcie Mediolan-Malpensa dociera do Abu Zabi o godz. 23:40 lokalnego czasu. Postój w największym mieście włoskiej Lombardii trwa 90 minut. Podróż w tym przypadku trwa ponad osiem godzin.

Dreamlinery Etihad Airways oferują 28 foteli w klasie biznes i 262 miejsce w klasie ekonomicznej. Pasażerom komfort podróży poprawiają dodatkowo ekrany z rozrywką oraz wi-fi na pokładzie. - Cieszymy się z lotów do Wiednia, zwłaszcza po pomyślnym uruchomieniu tras do Malagi oraz na Mykonos i Santoryn. Jesteśmy przekonani, że nasza 65. destynacja spodoba się naszym klientom - wyznał Tony Douglas, prezes linii lotniczych z Abu Zabi.

– Witamy nowego i oferującego rozległą sieć połączeń silnego przewoźnika na naszym lotnisku. Cieszymy się z decyzji Etihad Airways o uruchomieniu regularnych rejsów do Wiednia. Zjednoczone Emiraty Arabskie są szczególnie ważnym rynkiem dla austriackiej turystyki. Nowe połączenie jest dobrym znakiem i sygnałem, że sprawy wracają powoli do normy – podsumował Julian Jager, prezes portu lotniczego stolicy Austrii.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony