Partner serwisu

Emirates zwiększają liczbę połączeń na Malediwy i Seszele przed Wielkanocą

inf. pras. 09.03.2021

Emirates zwiększają liczbę połączeń na Malediwy i Seszele przed Wielkanocą
fot. Emirates
Linie Emirates ogłosiły, że przed Wielkanocą zwiększą liczbę połączeń do popularnych miejsc wakacyjnych, czyli na Malediwy i Seszele. Od 28 marca linie lotnicze będą oferować klientom 28 tygodniowych lotów do Male i 7 tygodniowych lotów do Mahé.
Kierunek Malediwy

Obecnie Emirates oferują swoim klientom 24 loty tygodniowo na Malediwy samolotem Boeing 777-300ER. Od 28 marca do 18 kwietnia przewoźnik zwiększy liczbę połączeń do 28 lotów tygodniowo, oferując klientom lepszą łączność z popularnym celem podróży na Oceanie Indyjskim, przez Dubaj.

Wszyscy podróżujący na Malediwy, z wyjątkiem obywateli Malediwów, muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR COVID-19, przeprowadzony w ciągu 96 godzin przed wylotem. Podróżni proszeni są również o wypełnienie internetowego formularza na 24 godziny przed przybyciem.

Kierunek Seszele

Do tej pory realizowano 5 połączeń do Mahé, a od 28 marca do 30 października 2021 roku przewoźnik oferuje aż 7 lotów z Dubaju do Mahé, realizowanych Boeingiem 777-300ER. Seszele mają ponownie otworzyć swoje granice dla międzynarodowych podróżnych bez wymagań dotyczących szczepień lub kwarantanny, począwszy od 25 marca.

Wszyscy podróżni nadal będą musieli przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonany 72 godziny przed odlotem. Osoby odwiedzające Seszele będą zachwycone bujnymi lasami tropikalnymi, malowniczymi plażami i różnorodną florą i fauną morską.

Linie Emirates bezpiecznie wznowiły loty do ponad 90 miejsc docelowych w swojej globalnej sieci. Nowoczesne centrum linii lotniczych, Dubaj, pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc na wakacje, a także na międzylądowanie. Od skąpanych w słońcu plaż i zabytków po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Dubaj jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony