Partner serwisu

Emirates zwiększają liczbę lotów do Warszawy

Redakcja/inf. pras. 18.02.2021

Emirates zwiększają liczbę lotów do Warszawy
fot. Piotr Bożyk
Linie Emirates ogłosiły w oficjalnym komunikacie zwiększenie od 25 lutego liczby lotów do Warszawy. Podróżni z Polski zyskają w ten sposób lepsze połączenia z ponad 90 destynacjami przez węzeł w Dubaju.
Dodatkowy rejs będzie realizowany w każdy czwartek, uzupełniając trzy dotychczasowe, realizowane w niedziele, środy i piątki. Lot EK180 wyleci z Warszawy o godz. 13:00 i przyleci do Dubaju o godz. 21:40 czasu lokalnego. Rejs powrotny EK179 z Dubaju wyleci o godz. 08:05 i wyląduje w Warszawie o godz. 11:20 czasu lokalnego.

Loty Emirates do Warszawy będą realizowane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER. Bilety można rezerwować na oficjalnej stronie przewoźnika z Bliskiego Wschodu, w jego biurach sprzedaży lub w biurach podróży.

Klienci mogą teraz cieszyć się większą elastycznością i wyborem podczas planowania podróży do Dubaju oraz do popularnych miejsc wakacyjnych, takich jak Malediwy czy Kolombo, a także Zanzibar, do którego można dotrzeć za pośrednictwem flydubai, partnera biznesowego Emirates.

Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Od skąpanych w słońcu plaż i zabytków po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne. Linie lotnicze znad Zatoki Perskiej zachęcają więc przy okazji do skorzystania z karty My Emirates Pass. Ekskluzywna oferta zapewnia klientom atrakcyjne oferty i zniżki pozwalające na oszczędniejsze zwiedzanie Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

My Emirates Pass zapewnia podróżnym od 1 stycznia do 30 września 2021 roku zniżki w ponad 300 restauracjach w całym kraju oraz w ponad 35 spa w światowej klasy hotelach. Karta pokładowa Emirates odblokowuje również oferty na wiele atrakcji turystycznych, w tym park wodny Aquaventure i bilet At the Top na Burj Khalifa.

Polityka rezerwacji Emirates daje klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży. Klienci, którzy kupią bilety na podróż zaplanowaną na 30 września 2021 roku albo przed tą datą, mogą elastycznie wprowadzać zmiany w podróży. Mają możliwość zmiany daty wyjazdu czy przedłużenia ważności biletu o dwa lata.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony