Partner serwisu

Emirates zwiększają liczbę lotów A380 na Mauritius

inf. pra 10.04.2022

Emirates zwiększają liczbę lotów A380 na Mauritius
fot. Piotr Bożyk
Od 1 lipca 2022 roku linie lotnicze Emirates będą latać swoim flagowym samolotem A380 na Mauritius już dwa razy dziennie. Przewoźnik z Dubaju chce w ten sposób sprostać rosnącemu popytowi na podróże do tego kraju.
Emirates obsługują obecnie codzienne loty na Mauritius boeingiem 777-300ER. W związku z rosnącym popytem, od 9 kwietnia 2022 roku do końca czerwca 2022 roku przewoźnik z Dubaju zwiększy liczbę lotów z codziennych do dziewięciu tygodniowo, a od lipca 2022 roku zwiększy liczbę lotów dwukrotnie.

Drugi codzienny lot Emirates będzie ważnym impulsem dla turystyki Mauritiusu, który złagodził ograniczenia wjazdowe dla podróżnych. Dodatkowe połączenia zapewnią również większy wybór terminów lotów i lepszą łączność dla klientów z rynków w całej Europie, obu Amerykach i na Bliskim Wschodzie, którzy chcą wybrać się na Mauritius, aby cieszyć się jego piaszczystymi plażami, krystalicznie czystą wodą i pięknymi, naturalnymi krajobrazami.

Super Jumbo Emirates oferują 14 kabin w pierwszej klasie, 76 foteli rozkładanych do pozycji leżącej w klasie biznes i 426 ergonomicznie zaprojektowanych miejsc w klasie ekonomicznej. Klienci podróżujący na Mauritius mogą cieszyć się przestronnymi i wygodnymi kabinami samolotu oraz salonem pokładowym A380 i strefą spa z prysznicem. Podczas lotu goście wszystkich klas mają okazję delektować się regionalnymi potrawami oraz korzystać z systemu rozrywki pokładowej przewoźnika, który ma ponad 4500 kanałów z filmami, muzyką, programami telewizyjnymi, podcastami i audiobookami, grami i nie tylko.

Linie lotnicze Emirates prowadzą działalność na Mauritiusie od 20 lat. W ciągu ostatnich dwóch dekad przewoźnik z Dubaju wniósł istotny wkład w rozwój lokalnej gospodarki i turystyki, obsługując gości z globalnej sieci, obejmującej sześć kontynentów.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony