Partner serwisu

Emirates zwiększają częstotliwość lotów do Polski

Redakcja/inf. pras. 10.05.2021

Emirates zwiększają częstotliwość lotów do Polski
fot. Emirates
Linie Emirates ogłosiły w oficjalnym komunikacie, że zwiększą częstotliwość połączeń z Warszawy do Dubaju z czterech do siedmiu tygodniowo.
Piąty lot będzie realizowany od 1 czerwca (w każdy wtorek), szósty od 3 lipca (w każdą sobotę), a siódmy od 2 sierpnia (w każdy poniedziałek). Wprowadzenie dodatkowych lotów zaspokoi zapotrzebowanie rynku i zapewni klientom lepszą łączność na trasie Warszawa – Dubaj.

Rejs EK 177 we wtorki wyleci z Dubaju o 15:25 i przyleci do Warszawy o 19:30 czasu lokalnego. Lot powrotny EK178 będzie realizowany z Warszawy o godzinie 21:40 z lądowaniem w Dubaju o 05:25 czasu lokalnego. W soboty i poniedziałki natomiast rejs EK179 wyleci z Dubaju o godzinie 08:10 i wyląduje w Warszawie o 12:15 czasu lokalnego. Lot powrotny EK180 z Warszawy wystartuje o godzinie 15:00, lądując w Dubaju o 22:45 czasu lokalnego.

Loty liniami Emirates do Warszawy będą realizowane szerokokadłubowym samolotem Boeing 777-300ER. Bilety można zarezerwować na oficjalnej stronie przewoźnika z Bliskiego Wschodu, a także w jego biurach sprzedaży lub w biurach podróży. Klienci będą mogli cieszyć się większą elastycznością i wyborem podczas planowania podróży do Dubaju i do dalszych kierunków, w tym takich popularnych miejsc wakacyjnych, jak Malediwy.

Linie Emirates wznowiły loty do ponad 90 miejsc docelowych w swojej globalnej sieci. Nowoczesne centrum linii lotniczych, Dubaj, pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc na wakacje i międzylądowanie. Od skąpanych w słońcu plaż po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest jednym z pierwszych ośrodków na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

Flota Emirates składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym tuzina samolotów towarowych i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie przewoźnik z Dubaju oczekuje na dostawę 214 samolotów. Linie lotnicze znad Zatoki Perskiej obsługują loty w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australii.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony