Partner serwisu

Emirates zwiększa oferowanie o cztery nowe trasy

Rafał Dybiński 17.07.2020

Emirates zwiększa oferowanie o cztery nowe trasy
fot. Piotr Bożyk
Emirates rozszerza swoją siatkę międzynarodowych połączeń o cztery nowe miejsca docelowe - poinformowano w oficjalnym komunikacie narodowego przewoźnika powietrznego Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Linia lotnicza z Dubaju wznowiła w piątek rejsy do irańskiego Teheranu. 25 lipca wystartuje pierwszy lot przewoźnika z Półwyspu Arabskiego do chińskiego Kantonu.

1 sierpnia Dubaj zyska bezpośrednie połączenie z Addis Abebą. Trzy dni po wznowieniu rejsów do stolicy Etiopii siatkę nowych destynacji uzupełni norweskie Oslo. Wszystkie loty będą obsługiwane Boeingami 777-300ER.

Samoloty Emirates 15 lipca po raz pierwszy od marca odleciały z Dubaju do Londynu. Linia lotnicza z Półwyspu Arabskiego wznowiła również tego samego dnia połączenia do siedmiu innych miast Starego Kontynentu. Rejsy z jednego największych ośrodków Bliskiego Wschodu zyskały bowiem Ateny, Barcelona, Genewa, Glasgow, Larnaka, Monachium i Rzym. 16 lipca linia lotnicza z Dubaju poleciała również do Male na Malediwach oraz do Waszyngtonu. Wznowioną siatkę międzynarodowych połączeń do Europy uzupełniła dobę później Bruksela.

Emirates dotrze w ten sposób już do 62 miejsc docelowych na całym świecie, łącząc Dubaj z miastami w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Afryki i Azji. Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji Zjednoczonych Emiratów Arabskich na początku bieżącego miesiąca.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony