Partner serwisu

Emirates zaprezentują pełną ofertę klasy ekonomicznej premium

Redakcja/inf. pras. 06.05.2022

Emirates zaprezentują pełną ofertę klasy ekonomicznej premium
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates zaprezentują pełną ofertę klasy ekonomicznej premium podczas targów Arabian Travel Market 2022 (ATM), które odbędą się w dniach 9-12 maja.
W tym roku największa wystawa branży turystycznej w regionie ma przyciągnąć 20 tys. gości. Impreza odbywa się pod hasłem „Przyszłość turystyki i podróży międzynarodowych”, w które doskonale wpisuje się stoisko Emirates „The Future Is Now” („Przyszłość już tu jest”). Przedstawiciele branży turystycznej z ponad 112 krajów będą mieli okazję zapoznać się z produktami oferowanymi przez przewoźnika w poszczególnych klasach.

Dla dyrektorów i zespołów handlowych Emirates nadchodzące targi to cztery dni wypełnione spotkaniami biznesowymi. Stworzą one okazję do networkingu i odświeżenia relacji z dotychczasowymi partnerami branżowymi oraz nawiązania nowych kontaktów – zgodnie z działaniami linii na rzecz wspólnej odbudowy branży na trwalszych fundamentach.

Prezentowana na targach ATM niezwykle popularna klasa ekonomiczna premium Emirates to luksusowa odsłona tradycyjnej kabiny pasażerskiej. Wyjątkową wygodę zapewniają w niej dodatkowa przestrzeń na nogi (do 100 cm), fotele o szerokości blisko 50 cm i zakresie nachylenia aż do 20 cm, a także inne przemyślane rozwiązania pozwalające pasażerom odprężyć się w czasie podróży.

Ponadto linie Emirates zademonstrują swoją rewolucyjną, całkowicie zamkniętą prywatną kabinę w klasie pierwszej samolotów Boeing 777-300ER, fotel w klasie biznes samolotów Boeing 777, salon pokładowy A380 najnowszej generacji i inne kultowe produkty, m.in. prysznice pokładowe Shower Spa w klasie pierwszej oraz innowacyjne oraz szerokie fotele w klasie ekonomicznej. Stoisko Emirates na targach ATM znajduje się w hali 3 pod numerem ME3210.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony