Partner serwisu

Emirates zaprezentują klasę ekonomiczną premium na Arabian Travel Market

Redakcja/inf. pras. 12.05.2021

Emirates zaprezentują klasę ekonomiczną premium na Arabian Travel Market
fot. Emirates
Linie Emirates po raz pierwszy zaprezentują swoje miejsca w klasie ekonomicznej premium podczas Arabian Travel Market (ATM). Wiodąca wystawa podróżniczo-turystyczna w regionie rozpocznie się 16 maja i potrwa do 19 maja. Będzie to pierwsze wydarzenie w branży turystycznej, które odbędzie się po wybuchu pandemii.
Na stoisku linii Emirates, odwiedzający z ponad 60 krajów, będą mieli okazję zapoznać się z flagowymi produktami przewoźnika i niedawno wprowadzonymi ulepszeniami we wszystkich klasach na pokładzie kultowego samolotu A380. Będzie to również namiastka niezapomnianych wrażeń, które towarzyszą klientom podczas podróży na pokładach samolotów Emirates.

Na stoisku zostaną zaprezentowane długo wyczekiwane fotele klasy ekonomicznej premium. Wyróżniają się one dużym odchyleniem – do 40 cali (ok 101 cm), a goście którzy w nich zasiądą z pewnością zwrócą uwagę na szerokość – 19,5 cala (prawie 50 cm) i możliwość rozłożenia się w wygodnej pozycji kołyskowej z dużą ilością miejsca na nogi.

Fotele pokryte są kremową skórą, która się nie plami, mają drewniany panel wykończony podobnie jak ten w klasie biznes. Każde siedzenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny komfort i wsparcie dzięki regulowanym w 6 kierunkach zagłówkom, oparciom na łydki i podnóżkom. Klienci znajdą również inne przemyślane elementy wyposażenia, w tym łatwo dostępne punkty ładowania w fotelach, szeroki stół jadalny, stolik koktajlowy, a także schowek.

Emirates zaprezentują także swoją wyjątkową ofertę prywatnych kabin pierwszej klasy na pokładzie Boeinga 777-300ER, fotele klasy biznes w Boeingu 777, nową odsłonę salonu pokładowego w A380, a także inne kultowe produkty, takie jak Shower Spa w klasie pierwszej i najnowszą wersję rewolucyjnych miejsc w klasie ekonomicznej. W produktach Emirates A380 i Boeingu 777 uwagę gości przyciągną nowe wykończenia wnętrz, detale z wykorzystaniem motywu drzewa Ghaf, a także nowa paleta w szampańskim kolorze.

Odwiedzający wystawę Emirates będą mogli wypróbować wszystkich udogodnień na stoisku przewoźnika, a wszystkie siedzenia i powierzchnie będą każdorazowo czyszczone i dezynfekowane. Zgodnie z rygorystycznymi protokołami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa podczas targów ATM, stoisko przewoźnika będzie przez cały czas przyjmowało ograniczoną liczbę osób, aby zapewnić odpowiedni dystans społeczny.

Zwiedzający mogą również sprawdzić swoją wiedzę na temat Emirates w interaktywnym 60-sekundowym wyzwaniu rozgrywanym na dotykowym ekranie na stoisku. Stoisko przewoźnika z Dubaju nr ME3310 znajduje się w hali 3.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony