Partner serwisu

Emirates zacieśniają współpracę z Garudą. Więcej opcji w Indonezji

inf. pras 10.11.2021

Emirates zacieśniają współpracę z Garudą. Więcej opcji w Indonezji
fot. Emirates Press
Linie lotnicze Emirates i Garuda Indonesia podpisały nowe porozumienie code-share. Współpraca pozwoli klientom obu przewoźników na większy wybór dogodnych połączeń na nowych trasach w obu Amerykach, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce i Europie.
Oprócz rozszerzenia zasięgu, Emirates i Garuda Indonesia pracują również nad wprowadzeniem współpracy w ramach swoich programów lojalnościowych, aby umożliwić klientom obu linii lotniczych zbieranie i wymienianie punktów na bilety, podwyższenie klasy rejsu oraz wiele innych benefitów. Zgodnie z wymaganymi regulacjami umowa code-share ma wejść w życie od stycznia 2022 roku. Korzyści dla klientów obejmą łatwiejszą rezerwację i sprzedaż biletów, wspólną politykę bagażową i odprawę do miejsca docelowego, a także podróż na osiemnastu trasach obu przewoźników.

– Cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę code-share z Garuda Indonesia, ponieważ zapewni to naszym klientom dostęp do dodatkowych miejsc w Indonezji przez Dżakartę i Denpasar. Indonezja jest ważnym rynkiem dla Emirates. Dzięki połączonej sieci obu linii jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom dogodną podróż na każdym etapie, czyli podczas odprawy, nadania bagażu czy wejścia na pokład przy użyciu tylko jednego biletu – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

– Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie współpracy z Emirates, która zapewni pasażerom partnera bezproblemowy dostęp do miast w Indonezji połączonych krajową siecią Garuda. Naszym klientom porozumienie zapewni jeszcze większy wybór kierunków obsługiwanych przez Emirates. Umowa została zawarta w odpowiednim czasie, ponieważ oczekuje się, że kraje zaczną ponownie otwierać granice dla lotów międzynarodowych i złagodzą ograniczenia dotyczące podróży. Współpraca pomoże również rozwinąć wiele możliwości dla handlu i turystyki w Indonezji – dodał Irfan Setiaputra, prezes Garuda Indonesia.

W ramach umowy code-share klienci Emirates będą mogli na jednym bilecie polecieć z Dżakarty do Denpasar, Surabai, Makassar, Balikpapan, Manado, Medan, Padang i Solo połączeniami obsługiwanymi przez Garuda Indonesia, a klienci Garuda Indonesia z Dżakarty do Dubaju i dalej. Dodatkowo dla wygody pasażerów dostępne będą trasy łączące bezpośrednio Denpasar z Surabają i Makassar. W przypadku podróży rozpoczynających się od 2 stycznia 2022 roku bilety można kupić online na stronie Emirates lub za pośrednictwem lokalnych biur sprzedaży przewoźnika z Dubaju oraz biur podróży.

Garuda Indonesia zapewni klientom łączność na ośmiu trasach obsługiwanych przez Emirates. Dotyczy to połączeń między Dubajem a Dżakartą, Denpasar, Bahrajnem, Moskwą, Johannesburgiem, Kairem, Londynem i Manchesterem.

Linie Emirates mają obecnie podpisane porozumienia code-share z 21 partnerami lotniczymi i dwoma przewoźnikami kolejowymi na całym świecie. Ponadto przewoźnik z Dubaju zawarł również umowy interline z ponad 115 liniami lotniczymi i przewoźnikami kolejowymi.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony