Partner serwisu

Emirates z codziennymi lotami na trasie Warszawa – Dubaj

inf. pras 15.09.2021

Emirates z codziennymi lotami na trasie Warszawa – Dubaj
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Emirates wprowadzają od 20 września dodatkowy rejs na trasie Warszawa – Dubaj. Przewoźnik z Bliskiego Wschodu będzie obsługiwać siedem lotów tygodniowo z Dubaju do stolicy Polski, wracając tym samym do rozkładu lotów sprzed pandemii.
Dodatkowe usługi zaspokoją zapotrzebowanie rynku i zaoferują klientom z Polski lepszą łączność, zwłaszcza podczas trwania światowej wystawy Expo 2020. Rejsy Emirates do Warszawy będą obsługiwane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER.

Pasażerowie z Polski mogą cieszyć się jeszcze większą elastycznością i wygodą podróżowania do i z największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich dzięki dodatkowym lotom w każdy poniedziałek. Od 20 września rejs EK179 wystartuje z Dubaju o godz. 8:10 i wyląduje w Warszawie o godz. 12:15 czasu lokalnego. Lot powrotny EK180 z Warszawy wystartuje o godz. 15:15. Przylot do Dubaju zaplanowany jest na 22:00 czasu lokalnego.

Emirates obsługują aktualnie rejsy w 157 kierunkach w 83 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji. Flota przewoźnika z Dubaju składa się z 270 szerokokadłubowych odrzutowców, w tym dwunastu frachtowców. Największe linie lotnicze znad Zatoki Perskiej obecnie oczekują na dostawę 214 samolotów.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony