Partner serwisu

Emirates wznowiły loty do portu Londyn-Stansted

Redakcja/inf. pras. 02.08.2022

Emirates wznowiły loty do portu Londyn-Stansted
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates wznowiły usługi pasażerskie do Londynu-Stansted (STN), obsługując tym samym trzecie lotnisko stolicy Anglii codziennym połączeniem.
Po powrocie usług do Stansted przewoźnik z Dubaju rozszerzył swoją ofertę na trasie do/z Londynu, oferując dziewięć lotów dziennie, w tym sześć codziennych połączeń na Heathrow i dwa loty dziennie do Gatwick. Dodatkowe rejsy zaspokoją zapotrzebowanie rynku, oferując klientom więcej możliwości podróżowania i lepsze połączenia jeszcze tego lata.

Lotnisko Londyn-Stansted będzie obsługiwane przez szerokokadłubowy samolot Boeing 777-300ER. Lot Emirates EK65 wystartuje z Dubaju o 08:50 i wyląduje w Londynie-Stansted o 13:30 czasu lokalnego. Lot powrotny, EK68, wystartuje z Londynu-Stansted o 21:10 i wyląduje w Dubaju o 7:10 następnego dnia czasu lokalnego.

Londyn-Stansted pozostaje kluczowym węzłem dla operacji pasażerskich i towarowych linii lotniczych Emirates. Codzienne połączenie zaoferuje klientom we wschodniej i południowo-wschodniej Wielkiej Brytanii więcej opcji lotów, elastyczność i wygodę podczas podróży z Emirates do ponad 130 miejsc docelowych.

Emirates latają obecnie na siedem lotnisk w Wielkiej Brytanii. Do października 2022 roku linie z Dubaju będą obsługiwać wyspiarski kraj 110 lotami tygodniowo, w tym: sześć razy dziennie do Londynu Heathrow; codziennie do Londynu-Stansted; dwa razy dziennie A380 do Gatwick; trzy razy dziennie do Manchesteru, w tym dwa razy dziennie A380 od 1 października 2022 roku; dwa razy dziennie do Birmingham; pięć razy w tygodniu do Newcastle i codzienne do Glasgow.

Emirates obsługują obecnie również Londyn Gatwick z trzema codziennymi lotami do 3 sierpnia 2022 roku. Dodatkowa częstotliwość odpowiada na zapotrzebowanie pasażerów dotkniętych zmianami przepustowości na rejsach z Londynu Heathrow.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony