Partner serwisu

Emirates wznowią rejsy z Dubaju do Moskwy

Rafał Dybiński 11.09.2020

Emirates wznowią rejsy z Dubaju do Moskwy
fot. Piotr Bożyk
Linie Lotnicze Emirates wznowią od 11 września połączenie z Dubaju do Moskwy – poinformowano w oficjalnym komunikacie. Połączenie do stolicy Rosji zwiększy do 26 liczbę europejskich destynacji przewoźnika z Półwyspu Arabskiego.
Globalna sieć Emirates osiągnie w ten sposób już 85 miast. Rejsy do Moskwy będą obsługiwane Boeingami 777-300ER.

Loty z Dubaju do stolicy Rosji będą odbywać się dwa razy w tygodniu. B777-300ER wystartuje w piątki o godz. 10:10 i wyląduje w Moskwie o godz. 14:25 lokalnego czasu. Rejs powrotny wyleci o godz. 17:35 i przyleci do Dubaju o godz. 23:35 lokalnego czasu. Z kolei w soboty wylot znad Zatoki Perskiej zaplanowano na godz. 16:15. Przylot do Moskwy przewidziano na godz. 20:30. Odlot na Półwysep Arabski ze stolicy Rosji ustalono na godz. 23:20. Lądowanie zaplanowano na godz. 5:30 czasu lokalnego następnego dnia.

Emirates wznowiły także od 4 września loty z Dubaju do Warszawy. Do 7 października rejsy do stolicy Polski będą realizowane dwa razy w tygodniu, a następnie ich częstotliwość zwiększy się do trzech w tygodniu.

Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji na początku lipca bieżącego roku. Przewoźnik z Dubaju zdecydował się na obsługę cieszących się największym zainteresowaniem tras do Amsterdamu, Londynu, Paryża, Kairu, Kantonu i Toronto samolotami A380. Słynne Super Jumbo mają służyć liniom lotniczym znad Zatoki Perskiej jeszcze przez co najmniej przez dekadę.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony