Partner serwisu

Emirates wznowią rejsy do stolicy Angoli

Rafał Dybiński 18.09.2020

Emirates wznowią rejsy do stolicy Angoli
fot. Emirates
Linie Lotnicze Emirates wznowią od 1 października połączenie z Dubaju do Luandy – poinformowano w oficjalnym komunikacie. Połączenie do stolicy Angoli zwiększy do piętnastu liczbę afrykańskich destynacji przewoźnika z Półwyspu Arabskiego.
Globalna sieć Emirates osiągnie w ten sposób już 87 miast. Loty do Luandy będą odbywać się raz w tygodniu, a konkretnie w czwartki.

Rejs EK793 wystartuje z Dubaju o godz. 9:45. Przylot do stolicy Angoli planowany jest na godz. 14:30. Rejs powrotny EK794 wyruszy z południa Czarnego Lądu o godz. 18:25. Lądowanie w Dubaju zaplanowano na godz. 5:10 następnego dnia.

Emirates wznowiły od 4 września loty do Warszawy. Do 7 października rejsy do stolicy Polski będą realizowane dwa razy w tygodniu, a następnie ich częstotliwość zwiększy się do trzech w tygodniu.

Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji na początku lipca bieżącego roku. Przewoźnik z Dubaju zdecydował się na obsługę cieszących się największym zainteresowaniem tras do Amsterdamu, Londynu, Paryża, Kairu, Kantonu i Toronto samolotami A380. Słynne Super Jumbo mają służyć liniom lotniczym znad Zatoki Perskiej jeszcze przez co najmniej przez dekadę.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony