Partner serwisu

Emirates wznowią rejsy do Maroka

Rafał Dybiński 16.09.2020

Emirates wznowią rejsy do Maroka
fot. Emirates
Linie Lotnicze Emirates wznowią od 18 września połączenie z Dubaju do Casablanki – poinformowano w oficjalnym komunikacie. Połączenie do największego ośrodka miejskiego Maroka zwiększy do czternastu liczbę afrykańskich destynacji przewoźnika z Półwyspu Arabskiego.
Globalna sieć Emirates osiągnie w ten sposób już 86 miast. Loty do Maroka będą odbywać się trzy razy w tygodniu, a konkretnie w środy, piątki oraz niedziele.

Rejs EK751 wystartuje z Dubaju o godz. 7:25. Przylot do Casablanki planowany jest na godz. 12:45. Rejs powrotny EK752 wyruszy z północy Czarnego Lądu o godz. 14:45. Lądowanie w Dubaju zaplanowano na godz. 1:15 następnego dnia.

Emirates wznowiły także od 4 września loty do Warszawy. Do 7 października rejsy do stolicy Polski będą realizowane dwa razy w tygodniu, a następnie ich częstotliwość zwiększy się do trzech w tygodniu.

Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji na początku lipca bieżącego roku. Przewoźnik z Dubaju zdecydował się na obsługę cieszących się największym zainteresowaniem tras do Amsterdamu, Londynu, Paryża, Kairu, Kantonu i Toronto samolotami A380. Słynne Super Jumbo mają służyć liniom lotniczym znad Zatoki Perskiej jeszcze przez co najmniej przez dekadę.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony