Partner serwisu

Emirates wznowią rejsy na Seszele i zwiększą liczbę lotów na Malediwy

Rafał Dybiński 27.07.2020

Emirates wznowią rejsy na Seszele i zwiększą liczbę lotów na Malediwy
fot. Emirates
Linie Emirates poinformowały w oficjalnym komunikacie o wznowieniu od 1 sierpnia rejsów pasażerskich na Seszele. Data pierwszego lotu z Dubaju zbiegnie się z ponownym otwarciem dla turystów zagranicznych granic kraju położonego na wyspach Oceanu Indyjskiego.
Narodowy przewoźnik Zjednoczonych Emiratów Arabskich połączenie będzie obsługiwać dwusilnikowym samolotem Boeing 777-300ER, którego maksymalny zasięg wynosi aż 14 690 km i na jego pokład może wejść nawet 442 pasażerów.

Częstotliwość rejsów z Dubaju na Seszele zaplanowano na pięć w tygodniu. Jeden lot więcej w ciągu siedmiu dni linia lotnicza z Półwyspu Arabskiego zaoferuje od 4 sierpnia do Male na Malediwach. Dotychczas połączenie było obsługiwane również pięć razy w tygodniu, ale wzrost popytu spowodował zwiększenie liczby lotów w tym atrakcyjnym także dla turystów wakacyjnym kierunku.

Emirates dotrze w ten sposób już do 64 miejsc docelowych na całym świecie, łącząc Dubaj z miastami w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Afryki i Azji. Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji Zjednoczonych Emiratów Arabskich na początku bieżącego miesiąca.

Wcześniej linia lotnicza z Półwyspu Arabskiego wznowiła również połączenia do ośmiu innych miast Starego Kontynentu. Rejsy z jednego największych ośrodków Bliskiego Wschodu zyskały bowiem Londyn, Ateny, Barcelona, Genewa, Glasgow, Larnaka, Monachium i Rzym. Przewoźnik z Dubaju uruchomił także do Waszyngtonu. Wznowioną siatkę międzynarodowych połączeń do Europy uzupełnią jeszcze Bruksela i Sztokholm.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony