Partner serwisu

Emirates wznowią od 4 września trasę do Warszawy

Rafał Dybiński 17.08.2020

Emirates wznowią od 4 września trasę do Warszawy
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates wznowią od 4 września loty pasażerskie z Dubaju do Warszawy – poinformowano w oficjalnym komunikacie przewoźnika z Półwyspu Arabskiego.
Do 7 października rejsy do stolicy Polski będą realizowane dwa razy w tygodniu, a następnie ich częstotliwość zwiększy się do trzech w tygodniu. Loty obsłuży szerokokadłubowy boeing B777-300ER, oferujący miejsca w klasie biznesowej, pierwszej i ekonomicznej.

Rejs EK179 odleci do Warszawy z Dubaju o godz. 8:10 w piątki oraz niedziele. Powrotny lot EK180 ze stolicy Polski wystartuje o godz. 15:10. Od 7 października dodana zostanie jeszcze usługa w środę.

Dzięki nowej trasie narodowy przewoźnik Zjednoczonych Emiratów Arabskich obsłuży łącznie 75 destynacji na Bliskim Wschodzie, w Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz Europie.

Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji na początku lipca bieżącego roku. Przewoźnik z Dubaju wznowił również w ostatnich tygodniach loty do Addis Abeby, Clark, Dar es Salaam, Nairobi, Kuwejtu, Pragi, Sao Paulo, Sztokholmu, Lizbony oraz na Seszele. Poza tym jego super jumbo A380 obsługują trasy do Amsterdamu, Londynu, Paryża, Kairu, Toronto oraz chińskiego Kantonu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony