Partner serwisu

Emirates wznowią od 1 września loty do Bangkoku

Rafał Dybiński 27.08.2020

Emirates wznowią od 1 września loty do Bangkoku
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates wznowią od 1 września loty pasażerskie z Dubaju do Bangkoku – poinformowano w oficjalnym komunikacie przewoźnika z Półwyspu Arabskiego. Codzienne rejsy do stolicy Tajlandii obsłuży Boeing 777-300ER.
Lot EK384 wystartuje z Dubaju codziennie o godz. 1:50 i wyląduje w Bangkoku o godz. 11:30. Odlot rejsu powrotnego EK385 ze stolicy Tajlandii zaplanowano na godz. 3:25 następnego dnia. Przylot do największego ośrodka Zjednoczonych Emiratów Arabskich ustalono na godz. 6:35.

Trzy dni później ruszą pierwsze rejsy do Warszawy znad Zatoki Perskiej. Do stolicy Polski latać będzie również Boeing 777-300ER, oferujący miejsca w klasie biznesowej, pierwszej i ekonomicznej.

Dzięki nowej trasie do Bangkoku narodowy przewoźnik Zjednoczonych Emiratów Arabskich obsłuży łącznie 78 destynacji na Bliskim Wschodzie, w Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz Europie. Podróżni przybywający do Bangkoku podlegają wymogom określonym przez władze Tajlandii i obowiązują ich pewne ograniczenia. Szczegółowe informacje przed dokonaniem rezerwacji można uzyskać na oficjalnej stronie przewoźnika z Półwyspu Arabskiego.  Testy PCR na obecność wirusa COVID-19 są obowiązkowe dla wszystkich pasażerów przylatujących i tranzytowych przybywających do Dubaju, w tym obywateli ZEA, a także turystów, niezależnie od kraju, z którego przybywają.  

Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji na początku lipca bieżącego roku. Przewoźnik z Dubaju wznowił również w ostatnich tygodniach loty do Addis Abeby, Clark, Dar es Salaam, Nairobi, Kuwejtu, Pragi, Sao Paulo, Sztokholmu, Lizbony oraz na Seszele. Poza tym jego super jumbo A380 obsługują trasy do Amsterdamu, Londynu, Paryża, Kairu, Toronto oraz chińskiego Kantonu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony