Partner serwisu

Emirates wznowią loty na Bali oraz do Rio de Janeiro i Buenos Aires

inf. pra 07.04.2022

Emirates wznowią loty na Bali oraz do Rio de Janeiro i Buenos Aires
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates rozszerzą swoją globalną działalność, wznawiając loty pasażerskie na wyspę Bali (od 1 maja), a także do portu Londyn-Stansted (od 1 sierpnia) oraz jesienią do Rio de Janeiro i Buenos Aires. Obie destynacje w Ameryce Południowej będą dostępne z Dubaju od 2 listopada.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe przewoźnik z Bliskiego Wschodu zwiększył również liczbę połączeń do Nigerii, Singapuru i na Mauritius.

Powrót do Indonezji

Od 1 maja bieżącego roku linie Emirates będą obsługiwać pięć lotów tygodniowo na Bali swoim dwuklasowym boeingiem 777-300ER, a od 1 lipca przewoźnik będzie latać na wyspę codziennie. Spektakularne góry, malownicze plaże i liczne atrakcje sprawiają, że ten malowniczy kierunek postrzegany jest jako jeden z najciekawszych na świecie.

Od 1 sierpnia natomiast Emirates wznowią loty do portu Londyn-Stansted. Przewoźnik zaoferuje z Dubaju pięć połączeń tygodniowo na pokładzie Boeinga 777-300ER z miejscami w pierwszej klasie. Od 1 września trasa będzie obsługiwana codziennie.

Do października przewoźnik znad Zatoki Perskiej będzie realizował w sumie 110 lotów tygodniowo do Wielkiej Brytanii, w tym sześć razy dziennie do Londynu Heathrow; dwa razy dziennie A380 do Gatwick; trzy razy dziennie do Manchesteru, w tym dwa razy dziennie samolotem A380 (od 1 października); dwa razy dziennie do Birmingham; pięć lotów tygodniowo do Newcastle (piąty lot w tygodniu od 1 lipca); a także codzienne połączenia do Glasgow.

Od 2 listopada z kolei linie Emirates będą obsługiwać cztery loty tygodniowo do Buenos Aires przez Rio de Janeiro na pokładzie Boeinga 777-300ER, oferując klientom z Argentyny i Brazylii bezpośrednie połączenia z popularnymi kierunkami turystycznymi i biznesowymi na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji. Od 1 lutego 2023 roku przewoźnik rozszerzy swoją działalność do codziennych lotów, co przełoży się na większą wygodę klientów podczas planowania podróży.

Więcej lotów do Nigerii, Singapuru i na Mauritius

Emirates rozszerzają także swoje usługi do Lagos o 11 lotów tygodniowo, począwszy od 1 lipca bieżącego roku. Od 1 września natomiast linie lotnicze z Dubaju zwiększą częstotliwość lotów do nigeryjskiego miasta do dwóch dziennie, wracając do swojego oferowania sprzed pandemii. Od 1 maja przewoźnik z Bliskiego Wschodu doda jeszcze pięć nowych lotów tygodniowo do stolicy Nigerii, Abudży. W planach jest też wprowadzenie codziennych połączeń od 1 września.

W związku z rosnącym popytem od 9 kwietnia do końca czerwca przewoźnik zwiększy liczbę lotów na Mauritius z codziennych na dziewięć w ciągu tygodnia, a od lipca samoloty będą kursowały na tej trasie dwa razy dziennie. Emirates zwiększą również oferowanie na trasie do Singapuru z siedmiu do 14 lotów tygodniowo, zaczynając od 23 czerwca. Dodana usługa zaspokoi zwiększone zapotrzebowanie na podróże, ponieważ państwo-miasto otworzyło się na międzynarodowych turystów i złagodził ograniczenia dotyczące wjazdu. Po wznowieniu usług do czterech kolejnych destynacji, rozległa sieć Emirates obejmie już ponad 130 miejsc docelowych na sześć kontynentach. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony