Partner serwisu

Emirates wznawiają loty do Orlando. Więcej połączeń do USA

inf. pras. 01.04.2021

Emirates wznawiają loty do Orlando. Więcej połączeń do USA
fot. Emirates
Linie Emirates ogłosiły, że od 2 czerwca 2021 r. wznowią połączenia do Orlando. Będą to 4 loty tygodniowo, które umożliwią klientom większą swobodę podróżowania oraz dogodniejszą komunikację przez Dubaj.
Dodanie Orlando do siatki połączeń daje możliwość obsługi ponad 60 cotygodniowych lotów do i z 11 kierunków amerykańskich, w tym: Bostonu, Nowego Jorku (JFK), Los Angeles, Chicago, Waszyngtonu, Seattle, Dallas, Houston, San Francisco i Newark (w czerwcu). Rozszerzanie siatki połączeń potwierdza stałe zaangażowanie linii w ten ciągle rozwijający się rynek łączący podróżujących do i z Bliskiego Wschodu, Azji Zachodniej i Afryki przez Dubaj. Klienci Emirates mogą korzystać z dogodnych połączeń do USA dzięki umowom code-share zawartym z Jetblue i Alaskan Airlines.

Loty do/z Orlando będą odbywać się cztery razy w tygodniu na pokładzie dwuklasowego Boeinga 777-200LR Emirates, oferującego 38 foteli z możliwością rozłożenia w klasie biznes i 264 ergonomicznie zaprojektowanych foteli w klasie ekonomicznej. Lot Emirates EK219 wyruszy z Dubaju o godz. 08:55 i dotrze do Orlando o godz. 16:30, natomiast lot powrotny EK220 wyruszy z Orlando o godz. 21:00 i dotrze do Dubaju o godz. 19:10 następnego dnia.

Linie Emirates bezpiecznie i stopniowo wznawiają loty w całej swojej siatce połączeń. Od wznowienia działalności turystycznej w lipcu, Dubaj pozostaje jednym z najpopularniejszych na świecie kierunków wakacyjnych, szczególnie w sezonie zimowym. Miasto jest otwarte dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Od skąpanych w słońcu plaż po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony