Partner serwisu

Emirates uruchomią w sierpniu drugą trasę na Filipiny

Rafał Dybiński 30.07.2020

Emirates uruchomią w sierpniu drugą trasę na Filipiny
fot. Piotr Bożyk
Linie Emirates poinformowały w oficjalnym komunikacie o wznowieniu od 1 sierpnia rejsów pasażerskich do Clark na Filipinach. Loty będą realizowane w częstotliwości sześć razy w tygodniu.
Narodowy przewoźnik Zjednoczonych Emiratów Arabskich po wznowieniu usługi do Clark będzie latał już do dwóch ośrodków na Filipinach. 11 czerwca bezpośrednie rejsy z Dubajem zyskała bowiem stołeczna Manila.

Emirates powiększyły w ten sposób do trzynastu liczbę miejsc docelowych w dziesięciu krajach, do których dotrą w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Azji Wschodniej. Wszystkie loty do Clark będą obsługiwane przez Boeinga 777-300ER.

Rejsy w poniedziałki, środy i soboty będą oznaczone jako EK2520. Wylot z Dubaju zaplanowano na godz. 2:55. Lądowanie na Filipinach o 15:45 lokalnego czasu. Start rejsu powrotnego z Clark, oznaczonego jako EK338, ustalono na godzinę 17:15 i dotrze do Dubaju o godzinie 21:40.

Loty do Clark we wtorki, czwartki i piątki będą oznaczone jako EK2572. Wylot z Dubaju zaplanowano na godzinę 04:50, a przylot na Filipiny o godz. 17:40 lokalnego czasu. Rejsy powrotne, oznaczone jako EK338, wystartują z Clark o godzinie 19:10. B777-300ER wyląduje nad Zatoką Perską o godzinie 23:35.

Emirates dotrze w ten sposób już do 68 miejsc docelowych na całym świecie, łącząc Dubaj z miastami w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Afryki i Azji. Jeden z największych ośrodków Bliskiego Wschodu został ponownie otwarty dla zagranicznych podróżnych po zniesieniu rządowych restrykcji Zjednoczonych Emiratów Arabskich na początku bieżącego miesiąca.

Wcześniej linia lotnicza z Półwyspu Arabskiego wznowiła również połączenia do ośmiu miast Starego Kontynentu. Rejsy z jednego największych ośrodków Bliskiego Wschodu zyskały Londyn i Paryż oraz Ateny, Barcelona, Genewa, Glasgow, Larnaka, Monachium, a także Rzym. Przewoźnik z Dubaju uruchomił także loty do Waszyngtonu. Wznowioną siatkę międzynarodowych połączeń uzupełnią Bruksela i Sztokholm.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony