Partner serwisu

Emirates stawiają na Seszele. Turystykę ożywią targi, wycieczki i warsztaty

inf. pras 04.11.2021

Emirates stawiają na Seszele. Turystykę ożywią targi, wycieczki i warsztaty
fot. Emirates Press
Linie lotnicze Emirates podpisały porozumienie z Radą Turystyki Seszeli podczas Expo 2020. Porozumienie potwierdza zaangażowanie przewoźnika na rzecz Seszeli i określa wspólne inicjatywy w obszarze promowania handlu i turystyki w tym kraju.
Umowa została podpisana przez Ahmeda Khoory'ego, starszego wiceprezesa Emirates ds. operacji handlowych w Azji Zachodniej i regionie Oceanu Indyjskiego, oraz Sherina Francisa, głównego sekretarza departamentu turystyki Seszeli. Przy jej podpisaniu byli obecni również Sylvestre Radegonde, minister spraw zagranicznych i turystyki Seszeli oraz Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

W uroczystości wzięli także udział dyrektorzy Emirates: Orhan Abbas, starszy wiceprezes ds. operacji handlowych na Dalekim Wschodzie; Abdulla Al Olama, menedżer regionalny ds. operacji handlowych na Dalekim Wschodzie, Azji Zachodniej i Oceanie Indyjskim; Oomar Ramtoola, menedżer ds. Wysp Oceanu Indyjskiego; Silvy Sebastian, menedżer ds. analiz biznesowych w Azji Zachodniej i Oceanie Indyjskim oraz kierownicy turystyki na Seszelach: Bernadette Willemin, dyrektor generalny Destination Marketing Tourism Seychelles oraz Noor Al Geziry z Tourism Seychelles Middle East Office.

– Od 2005 roku Emirates mają mocne powiązania z Seszelam, które pozostają dla nas bardzo ważnym rynkiem. Podpisana umowa jest mocnym świadectwem naszego zaangażowania na rzecz Seszeli. Dziękujemy naszym partnerom za ich ciągłe wsparcie i nie możemy się doczekać kontynuacji tej udanej współpracy – powiedział Ahmed Khoory, starszy wiceprezes Emirates ds. operacji handlowych w Azji Zachodniej i regionie Oceanu Indyjskiego.

– Linie Emirates niezmiennie wspierają Seszele i jesteśmy za to naprawdę wdzięczni. Dlatego chcielibyśmy odwdzięczyć się tym samym w nadchodzącym roku i mamy nadzieję, że będzie to lepszy okres zarówno dla Seszeli, jak i linii lotniczych – powiedział Sylvestre Radegonde, minister spraw zagranicznych i turystyki Seszeli.

Porozumienie określa aktywności mające przynieść korzyści obu stronom. Do wymienionych działań należą między innymi – targi, wycieczki zapoznawcze, a także wystawy i warsztaty, mające na celu ożywienie handlu i turystyki na Seszelach.

Przewoźnik z Dubaju rozpoczął loty na Seszele w 2005 roku, a obecnie obsługuje codzienne rejsy na wyspy, wykorzystując szerokokadłubowe samoloty Boeing 777-300ER. Emirates były pierwszymi międzynarodowymi liniami lotniczymi, które wznowiły usługi pasażerskie na Seszele w sierpniu 2020 roku, co zbiegło się z ponownym otwarciem tego kraju dla międzynarodowych turystów. Od stycznia 2021 roku linie Emirates przewiozły na Seszele blisko 43 500 pasażerów z ponad 90 miejsc docelowych, w tym z największych rynków: Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Niemiec, Francji, Polski, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Rosji, Belgii i Stanów Zjednoczonych.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony