Partner serwisu

Emirates rozszerzają siatkę połączeń do Tel Awiwu

Redakcja/inf. pras. 27.07.2022

Emirates rozszerzają siatkę połączeń do Tel Awiwu
fot. Emirates
Nieco ponad miesiąc od pierwszego lotu na trasie Dubaj-Tel Awiw, linie Emirates ogłosiły plany zwiększenia liczby połączeń między miastami o drugi dzienny rejs, począwszy od 30 października 2022 roku. Dodatkowy poranny lot jest odpowiedzią na wysoki popyt na podróże do/z Izraela.
Drugi rejs będzie obsługiwany przez nowoczesny i wydajny Boeing 777-300ER w konfiguracji trzyklasowej. Nowy rozkład przedstawia się następująco: lot EK933 wylatuje z Dubaju o godz. 08:15, a ląduje w Tel Awiwie o godz. 9:50. Rejs powrotny EK934 startuje z Tel Awiwu o godz. 11:50 i przylatuje do Dubaju o godz. 16:50.

Drugi lot da pasażerom Emirates z Izraela dodatkowe opcje podróży do Dubaju, a także dogodne połączenia do innych popularnych kierunków. Nowy rejs zapewnia również lepszą łączność z wieloma punktami w globalnej sieci przewoźnika z Bliskiego Wschodu, takimi jak Auckland, Brisbane, Perth, Bali, Seul i Singapur, a także z wieloma punktami w Indiach, co ułatwi podróżującym z Izraela odkrywanie nowych kierunków z krótszym czasem tranzytu.

Usługa zapewni także klientom podróżującym do Izraela większą elastyczność przy planowaniu podróży z możliwością wyboru porannego przylotu na lotnisko Ben Gurion, oprócz aktualnie funkcjonującego lotu EK931, który ląduje w Izraelu wieczorem. Podczas planowania podróży klienci mogą również skorzystać z partnerstwa Emirates z flydubai, które obejmuje rozbudowany harmonogram wielu codziennych lotów code-share.

W ofercie przewoźnika znad Zatoki Perskiej pasażerowie znajdą menu inspirowane regionami, uzupełnione szerokim wyborem napojów, a także specjalne przygotowane koszerne posiłki, dostępne w przedsprzedaży na wszystkich lotach. Drugi dzienny rejs Emirates między Dubajem a Tel Awiwem zapewni również dodatkowe 20 ton pojemności ładunkowej dla firm, co da zwiększone możliwości importu i eksportu.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony